Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Možná budou mít ohňostroj zdarma,ale nepřeju jim to!
  • S obyvateli okolí soucítím. A raději si ani nedomýšlím, jak by to vypadalo, kdyby ti šmejdi kšeftující s vojenským materiálem mohli stejně svobodně kšeftovat-ehm, podnikat, s druhy munice-určené pro hromadné ničení...Ať žije svobodné podnikání a neviditelná ruka trhu! Ať vzkvétají cizí, zahraniční firmy a rostou jejich zisky z našich daní! Ať nás i nadále vedou ti nejlepší politici a politické strany! Bez nich bychom byli jistě ztraceni! *12* *16* *12* *12*
  • Chudáci lidi, samá evakuace, nemohou používat svůj majetek, zvířata zůstala doma sama a nakonec jim zakážou oslavit Nový rok. Už aby se někdo naštval a podal hromadnou žalobu na stát, potažmo kraj a majitele munice pro obecné ohrožení a majetkovou i nemajetkovou újmu.
  • KIMCID
    průs.r *16*
  • Děkuji, titulek mně pobavil, pokud dojde k opravě, radši ho uvádím:
    "Obce kolem Vrbětic vyzvou občany, aby o svátcích nepoužívali pyrotechniků."
    Milí občané, chudáky pyrotechniky nechte být, ať si taky užijí Vánoce. *3*
    • Vždy, když jsem napsal nějakou blbost, dal mi táta pohlavek a řekl, to si to troubo po sobě nemůžeš přečíst a měl pravdu, pomohlo to. Možná, že by tento recept zabral i na TISCALI.
    • Hlášení městského rozhlasu pro ženy a dívky.
    • Změní to na "pyrotechnikůch"
      • Už to opravili. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit