Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je třeba myslet ve více rozměrech.A néééé hltat to co nám podstrčí ve zprávách.Taky to nemusí bejt pravda co píšou.Pozor nato.Myslete na to *3*
  • Vánoce ,to je jen obyčejná náboženská šaškárna.Nemá cenu se jimi zabývat,papeženci si nahrabali již dost.
  • Uznávám svou prohru, budu končit dobrou noc, vím že komunismus zvítězí a nic ho už nezastaví v postupu, prostě je lepší.
  • Uznávám svou prohru, budu končit dobrou noc, vím že komunismus zvítězí a nic ho už nezastaví v postupu..!
  • Tak přestaň nadávat a možná něco málo dostaneš. *3*
  • přítelkyně mi slíbiila že k vánocům mi dá tablety viagry arginmaxu a clavinu. tak se těším......to bude her...
  • Mě může tak Ježíšek donýst velký ho...no protože pořád nadávám na pana presidenta, a to mě štve!!!
    • Na tebe se samozřejmě Ježíšek vys.re, neboť jsi komunistická p´ča, která krade nicky, soudruhu!
  • Moje maminka je taky důchodkyně, má 6 vnoučat a na tablety pro ně nemá, tak jim je zkrátka nekoupí. Dá jim nějakou maličkost a upeče jim cukroví a uvaří jim něco dobrého.
    A máme ji pořád stejně moc a moc rádi.
  • Mám pět vnoučat a abych jim všem mohla koupit tablet a k tomu nějakou drobnost, musela jsem si vzít půjčku a zaručit se bytem, Tak špatně jsme na tom my důchodci!
    • Babičko z čeho budete tu půjčku splácet? Když jste neměla peníze na dárek, nebudete mít peníze ani na splátky! A příjdete o byt.
    • Moje mamka je taky důchodkyně, má 6 vnoučat a žádné tablety jim nekupuje, protože na ně taky nemá. Dá jim menší dárek, upeče jim cukroví, uvaří něco dobrého a máme ji pořád moc a moc rádi.
  • Mě může tak Ježíšek donýst velký ho...no protože pořád nadávám na pana presidenta, a to mě štve!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit