Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A proč by někde měla viset vlajka zločineckého státu. Vidíte snad, že by někde visela vlajka nacistického Německa????
  • Nikdo ti nebráni palinku, abys z diskusí na Tiscali odešel. Na idnes píší převážně zaměstnanci amerického velvyslanectví, takže tam se ti bude líbit a nám zde scházet nebudeš. Tak čau.
  • Ano, dostali jsme se mírnou oklikou opět tam, kde jsme byli před 25 lety. Opět se předělávají dějiny, opět máme velkého bratra, kterého zcela nekriticky zbožňujeme, opět se nesmí zveřejňovat názory, které nesouhlasí s právě hlásanou ideologií, opět nastává tvrdá cenzura a hledání vnitřního nepřítele, kterým jsou všichni ti, kteří nemávají americkými vlaječkami. Zřejmě zakrátko přijde opět doba nařízení zdobení oken, májových průvodů s povinnou účastí a výukou dějepisu, kde o Rudé armádě nebude ani zmínka. Dělá se mně z toho špatně.
  • Upeč si barbecue, sežer k tomu půlku krocana a buď hodnej!
  • vanhorne
    "kdy Rus odpocival na brehu Visly"
    Aby meli Nemci cas vyvrazdit Moskve nepohodlne komunisty kteri nesouhlasili se Stalinem.Prazske povstani melo podobny scenar.
  • ano, máte pravdu ale proč se potom paktujeme s němci a dalšími jsme přeci poučení z historie nebo ne
  • Nejsem si jistý, ale nemyslím si, že Schapiro je v kontaktu s panem prezidentem jen přes ČT. Takže tohle Vaše prohlášení je jen na to veřejné jednostrané vystoupení v ČT. Nikdo, ale nevíme, zda nebyl Zeman kontaktován mimo kamery/prohlášení ČT. To asi ne. To je málo pravděpodobné.:-):-) Ona se přeci ta vrcholná politika dělá jen přes TV. Tomu se pánové říká manipulace. *16* *16* *16*
  • Máte patrně špatný překladač:-)
  • V rektálním lezectví máme dlouholetou tradici, v jihozápadních Čechách před r.89 se před příjezdem pracovníků americké ambasády namontovaly pamětní desky, po jejich odjezdu se opět sundavaly a lidé, kteří se pietní akce zúčastnili, byli STBákama foceni a natáčeni, dále probíhalo jejich ztotožnění a pak jim to dali pěkně sežrat. Pamětníci ze Sušice, Kašperských Hor či z Vimperka by to mohli potvrdit. Všude visely v ty dny jen a pouze ruské vlajky. Doba se změnila a dneska je to přesně naopak. Počítám, že v nových učebnicích dějepisu v kapitole "Osvobození ČSR a konec II. světové války už se bude psát jen o Američanech!!!
  • Hugo, T jsi správná normalizační prolhaná trpajzl-picha!
  • Hugo, T jsi správná normalizační prolhaná trpajzl-picha!
  • Karl! V roce 1968 a 1969 jeden normalizační soudruh profesor tvrdil, že Plzeň osvobodila
    jedině Rudá armáda v roce 1945!
  • Karl! V roce 1968 a 1969 jeden normalizační soudruh profesor tvrdil, že Plzeň osvobodila
    jedině Rudá armáda v roce 1945!
  • Vraťte prosím smazané komenty:-) Předem děkuji.
  • Jste to ale Lojza. První bylo slovo. Ne Amerika a taky už dlouho ani nebude:-) Kdo chce kam, pomozme mu tam. Jo a od kdy Amerika mluví? Jen slovíčkaříte. (nic proti lidem z US:-) jen jejich politika a možná ne jen ta zahraniční stojí za starou bačkoru)
  • Uff tak to jsem nečekal:-)
  • To snad ne .No, když si ale nadruhou stranu řeknu třeba jaký druh umění má u nás zelenou (tedy hvězdněmodrou) třeba pan neumělec Černý. Tak pak musíme chápat tu silnou rektální touhu všech co toto rádoby umění podporují.
    Jako by nestačilo že vojska US po "osvobození" Plzně bránila a to vědomě ČESKÉ DOMOBRANĚ v postupu na Prahu. A to například zabavováním a dokonce i ničením vozidel:-( osvoboditel jeden osvoboditelskej.
    (tiscali pamatuj svoboda slova..něco jako základní listina práv:-) )
  • I zde jsem byl smazán, tak snad jen krátce. Nesouhlasím! VYNOŘTE SE A KUPTE SI RYCHLE NOVEJ METR.Ten starej měří jednomu tak a druhému onak:-((vím, že ten původní jste asi dostal od Tiscali, ale ten opravdu měří špatně) Když je Rus agresor, tak co je potom ten "mírotvůrce a demokrat" US. ( hergot kdo to hodil a to ne jednu atomovou bombu na konci rozhodnuté války prej v zájmu úspor a ochrany životů!! )Od té doby máme v chemii a ne jen v ní, ale i ve vzduchu nové prvky:-( Kdo bombarduje, teď již dokonce bezpilotně, destinace na druhém konci světa? To vše pod záštitou demokracie( na kterou kašlou:-(, příklad náš prezident) Většina Čechů,Moravanů a Slezanů pana prezidenta chtějí a současně chtějí, aby jel poděkovat teď již Rusku za osvobození!!. Já ho také volil a jsem na to hrdý.
    Jinak Kiska, byl vypískán!!! Kým? No přece Slováky:-) Je to jen vodící loutka!! (tedy loutka co půjčovala lidem na 30% úrok...není to hnus? Pomůžu Vám. Je! Vím, tržní hospodářství, ale i tak hnus, hnusáckej!!!
    Za to Fico to je kádr:-) *3* *3* *3*
  • Přátelé, v Plzni dosáhlo české rektální lezectví vrcholu. Při oficiálních oslavách osvobození ČSR nebude nikde viset původní vlajka SSSR, má být nahrazena vlajkou belgickou! Tak by mně docela zajímalo, kolik Belgičanů padlo při osvobozování ČSR.
  • Píšete k věci? Ne. Možná moc bujaré velikonoce. Tak ať soudí ten, jenž je bez viny. Komenty se tu mažou ve velkém dle libosti------ DEMOKRACIE, SVOBODA SLOVA? JO, ale jen toho JEDNOHO!! Dobře k článku, když to chcete. Samotný článek, co článek už sám nadpis je již sám o sobě zavádějící a podstrčuje nějaké bláboly, či snad postoje (ani ne tak ) redakce. Fotografie pana prezidenta je vybrána cíleně špatná..... je to celé ostuda žurnalistiky!! Stačí pro začátek? Nebo se mám rozepsat o Schapirovi a o tom, že být to někde jinde, tak ho jeho vlast odvolá a pošle dalšího ve snaze se domluvit s hradem? NE. To není jejich zájmem!! Prej stačí Sobotka a jemu podobní ...tedy asi. Mám psát dál? Myslím, že to zatím stačí. Přeji Vám krásné svátky a brzké vystřízlivění.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit