Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Když už západní lháři neví kudy kam,hrabou se v popelnici minulosti. Nic moc,nuda i s údajným ruským artyčokem.
  • když soudruh zabíjí soudruha mě to nevadí
  • Každý zrádce vlasti zaslouží smrt!
    • Tak tak.
  • Stydím se za vás, že vůbec něco takového hanlivého můžete napsat. Místo pokory a uctění památky nad nelidským zacházením a zmařením tolika životů tu píšete takové sprostoty. Škoda, že to není vymahatelné a postižitelné. Zle se vám v životě povede, ale to já nebudu soudit.
    • Neplakej kosmokundo,to je stará záležitost.
  • http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/dopisy-z-vidne-viden-mesto-ktere-uz-patri-jim-migrantum/

    *6*
  • Zase se jako ovečky přidáme ke špinavostem na Rusko, kdyby západní evropa řekla, budeme bombardovat Rusko, tak naši poskoci řeknou, že souhlasíme pokud to bude bombardování humanitární, ale myslím, že by takovou špinavost nikdo neřekl, to by musela být ta největší zrůda na světě a musela by se navěky smažit v pekle
    • Co má proces se Slánským, a jiné popřevratové monster procesy společného s Ruskem ?
      Vždyť jsme přece byly "soudruhu" svobodná zem, nebo snad ne ?
      To je tak když pro svou horlivost vlastně přiznáš, že jsme byli jen satelitem SSSR.
      Jinak ty procesy špinavosti byly, to máš pravdu !
  • To zas budou soudruzi zemanoidi prskat.
  • Já!
  • Určitě v tom procesu se Slánským má prsty Putin.Něco už naznačil Kalousek.
  • Panenské Břežany? Tam přece žil Parteigenosse Reinhard Heydrich! Neschovala to paní Lina von Osten?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit