Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To byl ale silvouš, to byl fajrááák!! Tak to má bejt. *15* *15*
  • dříve tady byla debata až na blbého tečku alias simonu,dnes koukám samej trotl a sem tam nějakej diskutující
    • Omyl. Tečka, pozdější jako anonym, dnes používá nick já.
      Malá Simonka dostala na sedinku a na internet nesmí. *15*
  • Iá Iá
    • iá iá iá
      • Jde ti to Sajmone :)))
  • Ruští fašisti si ten bombardér nad Tureckem sestřelili sami. Dnes to přiznal vůdce Putler.
    • střelec přebral vodky a radoval se, že ptáček už doletěl. Už byl usmýkán
    • Kdo je prosím ten Putler? Někdo z EU?
      • Tak Halóóó, je tam někdo kdo by mi odpověděl? *14*
        • Zděs Kreml. Čtó ty potrebúješ?
    • Taky jsem to četl.
      • Já si to chci taky přečíst. Děkuji předem za odkaz.
  • no to je neščestí,to aby snížili platy chlapcům teroristům z IS. No ještě že ta EU jim přes turky pošle ty 3 miliardy eur,aby nestrádali. PĚKNÝ NOVÝ ROK VŠEM ,KTEŘÍ JSME U NÁS DOMA Tony
  • Hoří a hoří, ale nepadá. Ba i vedlejší domy stojí. Jaký to rozdíl proti WTC v roce 2001! Nejlodolnější budovy jsou zřejmě ty postavené na písku. Jen je mně to,když vzpomenu na WTC, jaksi divné.
    • no to se to musí napřed pořádně podminovat, aby to bylo podobné (Tomáši,Tomáši,ty najivní dítě)
    • Když hoří letecký benzín, je žár jistě větší, než když hoří nábytek. Navíc náraz samotného velkého letadla taky jistě narušil konstrukci budovy. A stáří budovy (dnes jsou technologie zase o kousek dál) hraje asi taky roli.
      • Je krásné vidět, že dnešní děti ještě věří pohádkám *4*
        • Vymysli si svůj nick a přestaň krást.
  • To dají rychle do pořádku, prachy tam nejsou problém...čekal bych, že taková budova bude mít automatický hasící systém.
  • U nás shořela nedávno předsedovi kolchozu zemljanka. To byl šrumec! Hasiči doteď nepřijeli.
    • v cccp mají hasiče?
      • Máme hasiče, ale ti hasí stále žízeň.
  • To je Boží poselství pro 2016 hnuslimáci se mu tak zhnusily, že je spálí ohněm jak Sodomu a Gomoru! A nikdo tren požár hnedtak neuhasí *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit