Přejít na výpis diskuzí

Obsazení Šatovky skončilo, poslední squatteři slezli ze střechy

14.2.2018 16:53
šar 7 příspěvků

Squatteři, kteří v pátek večer obsadili usedlost Šatovka v Praze 6, ve středu opustili střechu budovy. Policie je zadržela a převezla na služebnu. Oznámil to jeden z aktivistů zapojených do protestu a policejní mluvčí Jan Daněk. Už v pondělí Šatovku opustili tři lidé, kteří jsou nyní obviněni z neoprávněného...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Deratizace skončila.
  • jinak nelze nazvat. Odredovaní páchnouci uřvadí diskutéři. Taková sebranka nikdy nebude pracovat. Jen se povalovat a hulit. Škoda velká škoda že je policie nespláchla proudem vody.Jako běžnou špínu. Připitomělé TV stanice se na nich živili. Holt takové myslitele máme v redakcích. Kdejaký hnůj dostává prostor ve zprávách. Ještě že dojeli policajtský kluci a špinavci mažou rovnou do šatlavy.Málo moc málo je doma řezali.
  • Čekal jsem takové lehké zvlažení na té střeše, né proud vody ale jen vodní mlha co uhasí případný požár nezvaných kuřáků na střeše. No a mínus teplota vnoci by jim udělala jasno v prioritách. *3*
  • Co., až dva roky vězení..zase za naše peníze a ještě je v teple dobře živit a šatit ! Nechat je na střeše vycukat a vymrznout, jak králíky na háku, až se budou třepat, prosit i kvičet, jak čuníci v Letech o milost., všechno to natáčet do mediální žumpy., aby i jiní "aktivisté", včetně "umělců" a ostatních jasně viděli., co je případně čeká za "aktivismus a mediální slávu", když budou mít takové a podobné nápady !..Tihle "aktivisté"., si pletou svobodu a demokracii s chlívkem a anarchií na cizí účet !..
  • Bivakovat na kominické lávce by o mnoho déle nevydržel v tomto ročním období ani horolezec, zocelený několika himalájskými expedicemi.
  • Asi jim skončila v práci dovolená... *1*
    • a co ze jim skoncilo ?? Ten byl fakt ale fakt dobrej .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit