Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To opdpovídá tomuhle našemu právnímu státu.
    • Holt to budeš to muset změnit!
  • To je Česko,podílel se na kšeftech,okrádal stát a ukradenými penězi se vyplatí.Humus zde v tomto českém státě. *12* *16*
  • Šmejdi bolševičtí!
    • Nechápu, proč píšete šmejdi bolševičtí. Proč nenapíšete šmejdi klausoví, šmejdi kalouskoví, šmejdi vládnoucí garnitury, ti všichni přeci mají zodpovědnost za tu hrůzu,co tu je, co je tady možné a pište si, čeho se ještě dočkáme.
      • Chápu, že nechápete...
  • Nemá náhodou tuhle novelu na svědomí ten ODSák Pospíšil???
    • Nemá.
  • Neskutecna drzost... Ale tady je opet videt, ze ne nadarmo je "spravedlnost slepa"... Ze by ji dali zakonodarci trochu "ochutnat" onoho piti...???? *16* *16* *16*
    • Pravičacká spravedlnost. Za namalovámní tykadel na volebmní plakát jdeš sedět a za vraždu mnoha lidí podmínka. Schválně nepíšu zabití. Věděli, co prodávají.
      • Díky za erudovanou přednášku o spravedlnosti.
  • Po přečtení článku mám pocit,že jsem se taky napil pančovanýho chlastu a blbě vidím.39 mrtvých a podmínka?Kdy bude možno za patřičný poplatek vyplatit se i z vraždy?Prodával to svinstvo a věděl to,tak jakýpak cavyky. *16*
    • Pan kníže kdysi přece mohl všechno. A bez uplácení.Taď se to jen jaksi volbama oddálilo, ale kdo ví????
    • Text Vašeho příspěvku
      Sdílím Vaše rozhořčení - kdo má prachgy, může se vykoupit z vraždy, pokud náhodou nedostane milost nebo amnestii !
      • Ty máš smůlu, že rozum se koupit nedá...
    • Ano opravdu vidítě špatně, jelikož nezabil 39 lidí. Tenhle prodal asi jenom málo a kdo ví jestli věděl co vlastně prodává a asi toho neprodal moc vzhledem k tomu, že otrávený je jenom jeden a vůbec se vlastně v tom článku dozvíme uplné prd. Jenom to, že to nevyráběl a nezabil 39 lidí ale má na svědomí jenom jednoho, který to celkem dobře přežil. Je mi jasné, že lidové soudy by vypálili celá města, ale nevidím důvod aby to slíznul za jiné.
      • Děkuji za rozumný názor.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit