Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Migranti?? Děkuji, neprosím, i kdyby nás pořád mělo ubývat. Však jednou se naši hoši vzchopí a bude nás dost. Už ale je na to čas. *2*
  • Které "migranty" máte na mysli? Ty zo Slovenska, čo nam vyslal pán veľkomožný súdruh Mečiar, anebo Syřany, Libyjce aj.?
    No a pak z toho vyrostou takové "krasavice", které nyní soudí v Británii jako "Češky".
    Proti tomuto se musím důrazně ohradit, já jsem s nimi husy nepásl.
  • Prosím o info!!!!
    Kolik bylo z uvedeného počtu:
    a) skutečných ČESKÝCH dětí
    b) cikánů a jiných netáhel - nových příjemců soc.a dalších dávek
    c) potomků nejrůznějších parazitů - muslimáckých čmoudů, ...........
  • Všichni ti kdo budovali tuto zemi od praotce Čecha až donedávné doby se musí v hrobě obracet.
  • https://youtu.be/lVnVxUnzkvc
  • Světe div se! Na tiscali řádí konečně cenzor, ale maže to za co ho zaplatili a co nemůže někdo slyšet! Ty hnusy co tu byly před pár dny byly asi OK!
  • Tak to se máme opravdu čím chlubit.Hrůza ,hrůza volím Sládka ten byl o 30 let v předu.
  • *6*
  • Nevidím ni dobrého na přibývání obyvatel z ciziny,je to jen známka že domácí jsou v těžce oslabené pozici a obstarat rodinu se vším všudy není jednoduché. Ani asiati nejsou zrovna echt pracující,pravidelně vybrané zboží v tržnicích je důkazem stejně jako pěstírny konopí a varny perníku.
  • musíte právě rozeznávat migranty a přistěhovalce, dnes se všem říká migranti, nemám nic proti pracujícím větnamcům, ukrajincům, nejsem rasista, nenávidím jenom ty islámské zrůdy, kteří tady budou dělat nepořádek a násilí, to jenom sluníčka nás budou krmit jak je to báječné a jak roste populace evropy, já vám říkám, že oni žádní evropané nejsou, přepadají jenom v početních skupinách, až jich tady bude víc a někdo zavelí, tak nás tady vyvraždí

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit