Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rusáci si pro něj přijdou sami,primo do amerického letadla. Tzn.pohoda
  • Ta ožralá ruská příšera Ovar už s tím nic neudělá, už ho nepozvou nejen do USA, kde má stopku už nafurt, ale ani do Ruska! sranda, bude muset sedět na Vysočině.
    • josef.servit.9
      Ovar byl vždy Ondra ODS, tak to nepleť prďolo!
    • Byl jsi tam někdy nebo píšeš z ústavu z Bohnic.Víš jak je tam krásně.Že nepojede do USA tak není žádná škoda,a já tam mám 50 příbuzných a oni jezdí vyžírat a čumět k nám jak se jim tady líbí.Do Ruska se dostane ,pokud tam bude vládnout Putin ,nejlepší president,kterého Rusko mělo od Petra a Kateřiny a ne slabocha Gorbačova,který skočil na lep západu a teď se diví.
    • Nech si zdát kozomrde. Spí sladce nevěky ámen.
  • Ryan je další z řady amrdólských blbečků!
    • co jsi asi tak ve svém zpackaném životě dokázal? Máš baťůžek, občanku, holý zadek a hubu plnou blbých řečí. Na klávesy už dosáhne kdejaká lopata tobě podobná.
      • a co ty?
  • ObcanHavel
    Nikulina dobře hlídat, aby se taky nešťastnou náhodou neotrávil novičokem
    • Nikulin je údajný hacker jako byl nedávno propuštěný Kurd údajný terorista.
      Navíc soukromá návštěva v senátu je směšná.
      Jediné s čím se dá souhlasit je užitečnost naší ambasády v Damašku.
  • jenda
    Čeká ho asi toto::
    https://globe24.cz/svet/34453-pro-silne-zaludky-americane-mucili-vezne-z-jejich-vypovedi-jde-mraz-po-zadech
    • Co by ho ale teprve čekalo v CCCP.
      • kde je cccp
  • Čest soudruzi, zajímalo by mne, kolik lidí bylo dnes přítomno v poslanecké sněmovně při návštěvě šéfa sněmovny reprezentantů a kdo chyběl ? Za druhé, kolik poslanců rozumělo projevu Paulu Ryanovi ? Kdo potřeboval tlumočníka ?
    • Jsou návštěvy co nikoho nezajímají.Ryan je taky taková.
      • Jéjda soudruhu, to má být vtip nebo dokazování národu jaký jsi analfabet.
        • tak ty budeš velký myslitel. A to tam u popelnic jak bydlíš, jsou všichni takové mazané palice?
          • povídej nám o tom odkud pocházíš :-)
        • jejda Armstrong soudruh je opravdu vtip
  • Strýček Brody hadra))
  • Já jedu do USA a okolí na soukromou návštěvu a doufám,že budu také přijat na hamburger do sněmovny a na pokec.To je zase šaškárna Made in USA.Řiťolezci ve sněmovně měli zase pozdvyžení.Všíml jsem si,že dostal flašku nebo krabici od vína,aby tam nebyl úplatek.Dříve by dostal porcelánový servis,ale fabriky již nejsou naše a kapitalisti nerady rozdávají.
  • A proč se v USA nenaučí taky hackovat? No když to zvládají zpití mužici v zemljankách.... *14*
  • Tak proti tady přijel! *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit