Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Děkujeme Mirku a Petříku.....
  • Nevím, nevím, ale na doby komunismu máte velmi krátkou pamě´t. Už od základu je tato ideologie prohnilá. Já si tuto dobu moc dobře pamatuji. Komunismus sice padl, ale duch komunismu oblbuje lidi a stále je mezi námi a bohužel mnoho lidí nemá rozeznání.Mnohom lidí ještě mentálně žije z této doby a pro změnu svého myšlení nic nedělají protože to něco stojí. To, že přišla svoboda po roce 89, znamená, že neseme zodpovědnost každý sám za sebe a nikdo nemá právo manipulovat s našimi životy. Ten, kdo se ohlíží na to, že za komunistů bylo líp, tak nepochopil princip svobody a žije stále v otroctví a mnipulaci tohoto ducha.
  • Text Vašeho příspěvkuTo je asi ten pokrok podle gen čepičky, "polepšeného komunisty" Umíte dobytkové taky něco jiného než dřít obyčejné lidi? A vy d e b i l o v é pojebaný jdete už o ulic !!!! než to tu zničí všechno zmrdi.
  • další krok kupředu k lepším zítřkům. zase se budeme mít lépe..........
    • To by museli ti pomatenci pochopit, že volit ODS , TOP a LIDEM je cesta do pekel. Ale bohužel takový optimista nejsem ...
      • Trestní zákoník č. 40/2009 Sb.:
        § 403: Kdo ZALOŽÍ, PODPORUJE nebo PROPAGUJE hnutí, které prokazatelně směřuje k potlačení práv a svobod člověka…
        § 404: Kdo VEŘEJNĚ PROJEVUJE SYMPATIE k hnutí uvedenému v § 403,..
        § 405: Kdo VEŘEJNĚ POPÍRÁ, ZPOCHYBŇUJE, SCHVALUJE nebo se SNAŽÍ OSPRAVEDLNIT nacistické, komunistické nebo jiné genocidium nebo zločiny nacistů a komunistů proti lidskosti…
        BUDE POTRESTÁN ODNĚTÍM SVOBODY AŽ NA DESET LET.

        U uvedeného vyplývá:
        1) členové KSČ podporovali, propagovali a veřejně projevovali sympatie ke komunismu a komunistické ideologii, veřejně popírali, zpochybňovali, schvalovali a snažili se ospravedlnit komunistické zločiny,
        2) KSČ(m), lišící se od KSČ pouze přidáním písmene „m“, podporuje a propaguje zrůdnou komunistickou ideologii,
        3) členové KSČ(m) a její stoupenci a ti kdo podporují KSČ(m) ne hlásají zrůdnou komunistickou ideologii, se dopouštějí trestných činů podle §§ 403, 404 a 405 TZ, za což jim hrozí až deset let odnětí svobody.
        • Je třeba o Vašem jednání a pozměňování platných zákonů, které sestavovali zločinci, informovat soud a podat na Vás trestní oznámení. Pozměňování zákonů v písemném znění je trestný čin a vy by jste měl a já se o to zasadím bručet.
        • Nechce se mi vy zjeve hledat zákon na schvalování trestného činu, např vlastizrada a další. Také vaše idiotské připomínky, kdy zloděj vyznamenává vrahy. Jste dobytek který dosáhl své váhy. Rád bych si taky do vaší tupé blbé hlavy kopnul *16*
  • Všechno je tak drahé, základní potraviny si už memůžeme jako důchodce dovolit, zvláště, když je důchodce sám a musí energie a nájem zaplatit jako 2. To jsme se dočkali. Vzpomínám na dobu za komunistů, když jsme se měli dobře. Volíme komunisty.
    • Jsem v důchodu a nestěžuji si. S jídlem, ošacením ani bydlením nemám problémy, mohu si koupit věci, o kterých se mi dřív ani nesnilo - průmyslové zboží, knížky. Nemusím na nic stát frontu, jen se vybírat co potřebuji, co se mi líbí a vybrat si z bohaté nabídky ten druh, na který mám. Nemohu mít všechno co vidím. Ale hlavně mám SVOBODU. Mohu přijímat informace z celého světa v TV, na internetu... Mohu jet kam chci, autem nebo vlakem do Rakouska, do Bavorska. Za 40 Euro mohu přespat v pensionu včetně bohaté snídaně. I do Paříže, do Benátek, do Říma, ale to je už dražší.
      Volit komunisty, aby z naší země udělali opět koncentrák obehnaný ostnatými dráty a z občanů nevolníky, to může jenom pitomec.
    • Trestní zákoník č. 40/2009 Sb., § 403: Kdo ZALOŽÍ, PODPORUJE nebo PROPAGUJE hnutí, které prokazatelně směřuje k potlačení práv a svobod člověka…
      TZ § 404: Kdo VEŘEJNĚ PROJEVUJE SYMPATIE k hnutí uvedenému v § 403,..
      TZ § 405: Kdo VEŘEJNĚ POPÍRÁ, ZPOCHYBŇUJE, SCHVALUJE nebo se SNAŽÍ OSPRAVEDLNIT nacistické, komunistické nebo jiné genocidium nebo zločiny nacistů a komunistů proti lidskosti…
      BUDE POTRESTÁN...

      Z UVEDENÉHO VYPLÝVÁ:
      1) KSČ byla organizací zločinnou a zavrženíhodnou
      2) KSČ(m) hlásá komunistickou ideologii a je proto zločinná a zavrženíhodná
      3) kdo založil, podporuje nebo propaguje, kdo veřejně projevuje sympatie ke komunistickému hnutí nebo popírá, zpochybňuje, schvaluje nebo se snaží ospravedlnit komunistické genocidium a zločiny komunistů proti lidskosti, dopouští se trestných činů.
      • A ideolog 90 tých let se ozval. Jenže jsi to nějak popletl, v tomto desetiletí to přesně pasuje na TOP + ODS + LIDEM (dříve VV)
        • TOP + ODS + LIDEM (dříve VV) propaguje komunistickou ideologii? To slyším, poprvé.
          Je ovšem pravda, tyto strany nesou také svou trestní odpovědnost za to, že tolerují existenci KSČ(m) pohrobka zločinné KSČ a nezajistí, aby hlasatelé zrůdné komunistické ideologie stanuli před soudem. Tak jako se to děje stoupencům nacistické ideologie, která je dítkem ideologie komunistické.
        • Kdo volí KSČ(m), dopouští se trestného činu (viz výše citace z trestního zákona). Jen je třeba, aby policie konala zjistila pisatele a státní zástupce podal žalobu u soudu.
      • Skoč se utopit s těmi svý́mi bláboly.
    • Naše vláda nás všechny ožebračí a udělá z nás bezdomovce.
      • To není moje vláda. já nejsem zločinec co je volil to je vaše vláda a jako voliči včetně osla petra plně odpovídáte za to co zde je. Pokud jste je nevolila, tak to vás upřímně lituji.
  • zmrdani co si myslíte dopičic si bude zvedat platy a ostatní at chcípnou co takhle kdyby jsme si to vymenily vy bez práce a já namaštenou kapsu co by ste asi na to řekly kurvyny
    • Dobrý den,podle mýho názoru bychom měli zatím demokraticky podpořit ty strany,které razantním krokem decimují naše hospodářství a také nás poctivý lidi, zničit ty strany-hlavně pravičáky,kteří nás jen odírají,jak si za naše poctivě vydřený peníze mastí ty jejich kapsy.
      No, už je nejvyšší čas něco dělat!! Jinak dopadneme jak sedláci u CHlumce.

      Zdraví Vás Ivo.(anonym)
  • Kocourkov. Pravice, která by měla držet nízké sazby daní daně zvyšuje a levice, která většinou chce vyšší daně, aby se mohlo více přerozdělovat, chce snížení daní. Řešení: DPH a spotřební daně nezvyšovat a progresivně danit příjmy daní z příjmu, zabavit a rozprodat nakradený majetek (ten, na který nebudou mít majitelé odpovídající příjmy)¨a posílit z výnosu důchodový účet ve SR. A hlavně, vybrané peníze NEROZKRÁDAT !!!!!! a dodržovat zásadu vyrovnaného SR, tj. mohu utratit jenom tolik, kolik mám a když chci splácet dluh, tak o splátku musím svoji útratu snížit. Církve ať prokáží jak nabyly majetek a ten jim vrátit. NIC VÍC, ať si na svého faráře vybírají příspěvky farníci, tak jako si členové zájmových spolků platí příspěvky a zastavit platby církvím ze SR. Howg. *13*
  • Děkuji všem voličům ODS/TOP/VV, za volbu této korupčnicko mafiánské vlády. Teď si to vyžerte až do dna. Je mi však líto všech slušných lidí, kteří se s vámi vezou na dno, kam nás toto zloději stahují.
    • Trestní zákoník č. 40/2009 Sb.:
      § 403: Kdo ZALOŽÍ, PODPORUJE nebo PROPAGUJE hnutí, které prokazatelně směřuje k potlačení práv a svobod člověka…
      § 404: Kdo VEŘEJNĚ PROJEVUJE SYMPATIE k hnutí uvedenému v § 403,..
      § 405: Kdo VEŘEJNĚ POPÍRÁ, ZPOCHYBŇUJE, SCHVALUJE nebo se SNAŽÍ OSPRAVEDLNIT nacistické, komunistické nebo jiné genocidium nebo zločiny nacistů a komunistů proti lidskosti…
      BUDE POTRESTÁN ODNĚTÍM SVOBODY AŽ NA DESET LET.
      Jelikož
      1) KSČ podporovala, propagovala a veřejně projevovala sympatie ke komunistické ideologii, veřejně popírala, zpochybňovala, schvalovala a snažila se ospravedlnit komunistické zločiny,
      2) KSČ(m) se liší se od KSČ pouze přidáním písmene „m“, a podporuje a propaguje komunistickou ideologii,
      vyplývá z toho, že
      3) členové KSČ(m), její stoupenci a sympatizanti a ti kdo hlásají zrůdnou komunistickou ideologii, se dopouštějí trestných činů podle §§ 403, 404 a 405 TZ, za což jim hrozí až deset let odnětí svobody.
    • Myslím, že ti, kdo volili tuto sebranku, moc svou životní ůroveň nesníží. Teda vůbec. Oni ani nezaznamenají, že se něco zdražilo. Bohužel, patřilo by jim, aby to pocítili dvojnásob.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit