Přejít na výpis diskuzí

Od pětiny havárií řidiči ujedou. Dívka z Prahy je letošní šestou obětí

6.8.2014 13:01
13 příspěvků

Úterní nehoda, při které v Praze zahynula jednadvacetiletou dívka, poukazuje na poměrně alarmující jev, kdy viníci havárie z místa činu ujedou, místo aby se pokusili zraněným poskytnout první pomoc. V letošní roce ujelo od nehod v Česku 6725 viníků, což je téměř pětina všech dopravních nehod. Šest lidí...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • No, pozitivní je, že již jsou takovýhle řidiči trestaní. Bývaly doby, kdy řidič buď odešel bez trestu, nebo s podmínkou, i když jeho vina byla zjevná.
  Faktem ale pořád je, že lidé, kteří by nikdy neměli dostat řidičák, se objevují i mezi řidiči-policisty.
  Kéž by si všichni řidiči z poslední tragedie vzali ponaučení a víc přizpůsobovali svoji jízdu charakteru místa, kudy jedou, když už teda musí jet autem.
 • dopadne to jako s Janouškem.....
 • Předpokládal jsem, že ten gauner patří mezi "nadlidi".

  Chtělo by to vrátit se k babylonskému zákoníku Chammurapiho: "Oko za oko, zub za zub".
 • NN, ta holka mu tam skočila a rodiče budou cálovat rozbitej bourák. Takto to dopadne, saďte se!
 • Tento pripad zase zametou pod koberec,jako se stalo u Janouska.Staci vlivne slovo a zitra brazdi vrah ulice Prahy .Nepochopitelne,ale skutecne je to tak.
  • To pak pomůže už jen advokátní kancelář Smith&Wesson *16* *16* *16*
 • KIMCID
  no když jsou za to tak směšné tresty tak co by neujel že či neutekl
  • Utek protože byl vožralej, tak počkal schovanej až vystřízliví a pak se teprve šel přihlásit!
   Teď už mu vožralství za volantem nedokážou*12* *12* *12*
 • Kdo je šílený jezdec ze Smíchova? Podnikatel, který má rád rychlou jízdu

  Čerstvě čtyřiadvacetiletý Marek P., kterého policie podezřívá ze sražení dívky na pražském Smíchově, je podnikatel, jenž má rád rychlou jízdu. Na svém facebookovém profilu se chlubil, že už pár let hraje GTA v ulicích. Narážel tím na novou verzi počítačové hry, kde se získávají body za zločinecké praktiky a zabíjení lidí.

  A na facebook umístil i svoji jízdu na Máchovo jezero, 270 km rychlost , policie nekonala, ač to někde bylo a tak nakonec vraždil. Toto je naprosto nedůsledná práce i policie, protože o té jízdě na Máchovo jezero se někde psalo a kašlalo se na to. Tomuto blbečkovi se už tenkrát měl zatrhnout tipec, aby si nemyslel, že může cokoliv. Naše právo mě štve. Otravují lidi kvůli blbostem jako Tykadláka a ještě ho zavřou za nic a zrůdy a vrahové a zloději jsou evidentně chránění.
  • Co na to policejní president? A co ministr vnitra? Ti by chtěli hlavně nové šatičky, botičky, autíčka, náboječky, zvýšit platy!!!? Za ty prachy prý to nestojí, prohlásil, jeden nejmenovaný. Já vím, bývá to často riziko (pokud jsi v terénu), agresivita pachatelů vzrůstá, ale nezadělali jsme si laxním přístupem a nesmyslnou amnestií na pořádné problémy?
   Tak co, mistr ministr?
   Pošle více policistů do terénu, anebo posílí kanceláře? (Mělo se jednat přesně podle výše uvedeného).
  • Na Smíchově ho známe jako velmi aktivního člena nejmenované strany, která opovrhuje lidmi, kteří se živí prací svých rukou a rozumu za námezdní mzdu. Usiloval i o členství v klubu doktora Prase, který teď sedí.
 • Šikovný kluk, jak ten přesně házel vejce na Paroubka, škoda ho.
 • to je nějaký synáček policajta? Srazí holku,usmrtí,ujede od nehody,neposkytne první pomoc a hrozí mu jen 8 let? Nakonec dostane podmínku ne? *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit