Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Šťastní to lidé, kteří se mohou spolehnout na Městskou policii, která si plní své poslání, a nevměšuje se do pravomocí republikové policie. Jsou taková města, nejen v okresních městech Karlovarského kraje, kde městská policie pouze projíždí služebním vozidlem město, ovšem za tučnou odměnu z peněz daňových poplatníků, a co se děje za okénky auta, to strážníky nepálí.
  • Foto:
    I letos ožily letní pionýrské tábory dětmi, které jsou předvojem organisací jako SSM, KSČ a později i Lihových Milicí.
    • ožily i skautské tábory, předvoj naší lidové strany a budouicí dobře vychovaní příznivci církevních restiotucí
      • ... srážka dvou bláznů :)))
  • Jsem rád, že bydlím v Ostravě, kde městská policie může pokutovat majitele volně pobíhajících psů. Venčení před dům, do dětských pískovišť. A v Praze by na vodítko měli uvázat i autora tohoto článku. A venčit ho mimo sdělovací prostředky. Na netu jsem si přečetl, že autor p. Ondřej Fér je šéfredaktor ekonomický-deník.cz. Zabývá se námořní, válečnou a historickou tématikou. Asi mu mozek poškodily horka, nebo šlápl do psího lejna. A ty krásné pionýrské šátky mu připomněly jeho bezstarostné začátky, kdy ještě nemusel používat mozek k obživě /rok nar, 1978/. Ač nemusím prezidenta, tak se někdy nedivím, že "miluje" novináře.
    • ... tak na tvou tupost jen tak někdo nemá, srágoro, nevycházej z Ostravy :)))
    • ale já jsem tam byla a myslím,ž e více než pobíhajících psů jsem si všimla pozvracených nároží, vyházených dětských plenek, prezervativů, odhozených vajglů a igeliťáků... psi se do pískovišť nevenčí.. to nevíte?
  • si psíky v klecích jako papoušky a nebudete mít problém. No problem
  • Vizionářský titulek, autor je asi prognostik. Zákaz pohybu psů nás čeká, až zde bude početná skupina muslimů, udavačství bude opět naplno bujet, až zde bude islámská fašistická diktatura. Početná skupina islámských patolízalů se zde již formuje.
  • Češi byli odjakživa národem zavistivých bonzáků a udavačů a to se nezmění, samet nesamet...
    • ... ty nejsi ani to, trosko :)))
    • Je patrno, že jste svůj život strávil v Sovětském svazu, kde nikdo nikoho nikdy neudal, nezastrašoval, nezabil. Prostě idylka.
      Pokud byste strávil delší dobu jen v Německu, asi byste brzy změnil názor, tavárišč Půtin!
  • V redakci vidím že už může psát úplně každý.Přijímací řízení.Máš dvě ruce?Na každé po pěti prstech? V pořádku přijat! Další.Toto je asi kvalifikace redaktora.Před tím asi řezal šindele na dvorku, nebo v Hladovém okně upékal langoše.
    • ... ty nemůžeš, neumíš psát :)))
  • A co dát si špenát.
    Takovou blbost jsem už dlouho nečetl. Bravo redakce, kdo tyto debily platí.
  • Hele Unfér co to zase blábolíš. Věnuj se věcem, které řádné občany ( ne politiky a nezloděje ) skutěčné pálí a ne jen mlžit a kamuflovat nepořádky v tomto blbistánu.!
    • řádné občany pálí nenápadné utahování opasku občanské svobody
  • Jen dutá hlava může zakázat volné pobíhání psů. Majitel je za psa zodpovědný, a tak právě on by měl mít zájem, aby pes neublížil, a pokud nedej příroda ublíží, sankce vůči majiteli by měla být drakonická, aby si příště dal pozor, pokud by mu držení a chov psa nebyl jako součást trestu úředně zakázán.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit