Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kalouskovi rozbijeme hubu,hodinky a brejle.
  • Nemám nic proti demonstraci. Je to legální způsob jak se vzepřít vrchnosti a její zlovůli - sami budou létat do Dubaje na golf, ale dělnické režijní jízdenky zruší, stravenky zruší a přitom mají žranice za státní peníze. To se musí odsoudit. Jen mám takový blbý pocit, proč to do ulic vede ROH? Vždyť už skoro nikoho nezastupují. A starý Zavadil, kdeže jeho zapálená jiskra je, ten tomu velí? Já vím, plat kolem 70.000 je zajímavý, služební auto také, ale neměl by to nechat někomu mladšímu? Kdo má tu onu jiskru, kdo má vzdělání a ne jen dvouletou průmyslovku v Dobrušce?
    • Honzíku mluvíš mi s duše!!!
  • Nečas i Slota je v tomto státě po minulých volbách a proto do ulic atˇten Nečas vystřídá minimálně polojasno.
  • Vy už se koukněte na sebe odboráři ,jake máte benefity lukxusní auta byty na přepání ,žranice,byl jsem 20let odborářem,a jak jsem viděk ta prasata nenažrána jak na spotovních akcích jsme to platili z firemním peněz, tak se mi zvedá kotel ,a odb.BOSI mají platy 35.000kš ČTETE TO SPRÁVNĚ..BĚŽTE STÁVKOVAT, ALE NE S TOU NEJVĚTŠÍ ZKORUMPOVANOU ORGANIZACI JAKO JSOU ODBORY-JAKEKOLIV.Jen když vjíždíte vlakem do PRAHY na hlavák, vidíte ten PENTAGON ODBORÁŘSKÝ.Každý ODB.BOSS je živen penězi Vašimi a podníkú,potom není na platy ap., a už se dávno zapomnělo k čemu ty odbory byly v minulosti zřízeny...Víte to??????????????????????????napište mi na Fann17@seznam.cz budu se těšit
  • Nečas nepřijde , protože za to co zatím udělal by se styděl každý , měl by letět z okna jako první.
  • Nečas je podělanej, ten na Václavák nepřijde, ani se mu nedivím, mohl by dostat po tlamě.
    • Ale jo ještě mu určitě zbyla část ochranky kterou Kóhn nestihl propustit či ochudit na platu.
      Jen bych měl pak obavu že by se nebáli střílet.
  • Posránek Peťánek Nečasů- Jakešů nemůže přijít, kvůli operaci oka. Zae jen lže, nechal si odstranit bradavici u oka a dělají z toho operaci, neskutečné, dělník by mazal hned do práce, ale posránek Peťánek se musí léčit. "Proč to neřeknete na rovinu, že sedí zase někde v koutku a je připosraný strachy, vždycky když něco kvákne, jako vždy! *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit