Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • samozřejmě. lehkoživové by přišli o své neprůhledné kšefty, ať uspějí na trhu, jako jiní o televizních odborářích už víme své. já jsme PRO zrušení poplatků.
  • pohroma všech diskuzí.To je to že nyní má přístup k netu i ta poslední chátra.Tady tahle mača zaprasí místa a místa svými výlevy chorého mozku.Hyperaktivní vymaštěný jedinec je horší jak četa vojáků.
  • A je zajímavé, že si teď dobytek na mínusy nestěžuje. To svědčí o jejich lhaní zde! Jinak zejména SP a JA/ petr doporučuji si ten zákon přečíst!
  • se někdy v 2004 roce vypravil iniciativně dělat reportáž do Iráku.Která sviňa ho tam táhla?Byl zajat.Vyjednávání diplomatické noty premier tam musel přemlouvat ...... atd.Spousta potíží.Jen kvůli jednoho hlupáka který chtěl být zajímavý.Nikoho tahle země nezajímala.A pak bylo dost běžného světového zpravodajství z této země.Ne. Proč by se tam za koncesionářské poplatky nejelo?Takže následně za toto "hrdinství" dostal krásný post reportera v USA.A od té doby já ČT nic neplatím.Takové srandy ať si platí sami.
    • zapomněl jste dost, že se vydal do regionu, neuměl ani místní řeč ani anglicky, neměl žádné znalosti a kdyby ho nechytili, tak tam bloudí dodnes.
  • Pro psychopaty zde, bych zde rád ukázal tu jejich demokrácii!
    https://tvp.ceskatelevize.cz/poplatky/doc/zakon.pdf
  • Worldonline zase nechápe co je to svoboda!

    Pokud se vám ČT nelíbí tak se na ni jednoduše nedívejte. Pokud se vám nějaké
    noviny nelíbí tak je nekupujte. Na to máte právo ale druhá strana má zase právo
    si ji zapnout nebo si je přečíst.
    Pořád lepší než rudá cenzůra která rozhodovala co se pustí a co ne.

    Včera se tu nadávalo na nebankovní půjčky a reklamu. Je to pouze nabídka.
    Nikdo nikoho nenutí si je brát nebo kupovat.
    • ano, s tím se pro jednou dá souhlasit, ale už ne s tím, že podobné bláboly, které ČT vysílá musíme povinně všichni platit.
    • Tak proč mně nutí,aby si je nedobrovolně platil,když se na ně nekoukám ?! Soudružko,prober se !!
      • Teď jste toho blba zacykloval.
    • Mimo to, KP je komunistický přežitek, dnes je prostředí konkurenční hochu! Ale to je o tom, jak kdy se Vám to hodí že?
    • Nejde o dívání retarde, ale o placení! Ale jako vždy je u Vás zvykem kydat nesmysly. Vy v hmotné nouzi KP neplatíte!
      • Já jsem v hmotné nouzi nikdy nebyla.

        a neřekl byste že problém je spíše v tom že ČT řídí politická rada? To je špatně.
        Když umřel Šimek přenesla Bubílková politickou satiru znovu na ČT.
        Ale musela skončit protože si udělala srandu z Topolánkova stínu Julínka.
        Četla jsem že tlaky mohou i za stažení Detektoru o záhadách ( na Youtube je).

        Jenže odpolitizovat TV je asi nemožné protože média chce jako sedmou velmoc každý ovládat. Znovu Bubílková ve své knize o Slovenské TV z 90 let psala že šéf - velký
        příznivec HZDS každý negativní příspěvek na Mečiara nepustil na obrazovku.
        • Zase vedle, úsměvné že. Mimo to si dost odporujete. Jste blb a proto jste na podpoře!
          • Jste ubožák. Rozumně jsem s vámi debatovala ale vy se zase jen uchylujete
            k pomluvám. Na podpoře jsem nikdy nebyla ulhanče.
  • Pokud vlastníte satelitní přijímač, tak žádná z televizí směrem na východ i na západ, nemá problém běžet free. Naladíte bbc, ukrajince i polské národní televize a ZADARMO. Stv už ne, ta je placena. Čt 24 neberu, jelikož je placena z poplatků a jistě jak řekl dvořák "NEZÁVISLÁ". Toto prohlášení je směšné stejně, jako že slunce se točí kolem země. Na čt 2 vesele běží reklamy a tvorba? Pche, uslintaný soudič svěrač s jeho synátorem a bohdalka. Pak parta blbů a co dál? Nic. KP jsou zlodějina za bílého dne!
  • To je vidět, že i v odborech jsou darebáci! A tohle platíme a tohle nás má zastupovat. Co je třeba ještě zvýšit co slavní šéfové odborů!
    • v televizních odborech jsou výhradně darebáci
  • O médiích nemá Zeman vždy pravdu, ale tentokrát to o ČT prohlásil celkem trefně. I já se domnívám, že ČT již není objektivní, že si klade důraz na to co chce sama. A pořady, které vysílá nestojí skoro zanic. Škoda peněz. Řešením by opravdu bylo zrušit koncesionářské poplatky a hin by se ukázalo, zda by na sebe vyydělala. Asi těžko. Ale možno bychom častěji viděli programy, které by více, než dnes, zvýšily sledovanost. ČT obstojí tak akorát ve zpravodajství, i když i tam je občas vidět, že duch a koho podporuje září barvou "do červena".
  • No ... bulvarizace ??? To jste tedy uhodili hřebíček na hlavičku. Krom zpráv pro hluchoněmé už jsou fízli nalezení v každé druhé zprávě na čt.... Nova a Prima by bez tiskových mluvčích neměla co vysílat. Zajímalo by mne kolik za to caiti kasírují když tyhle dva kanály si s toho udělali rito. *16* *16* *16*
    No a myslím že tady máme další expediment. Co takhle okopírovat Německý nebo Rakouský systém....... Jen že to by se zjistilo že by do toho neměli politici co kecat. Vraždy a násilí by se mohly pouštět až od desíti - myšleno večer. A korýtka v čt už by taky nebyla tak hluboká.
    *16* *16* *16* *16*
    • blablabla, jako vždy

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit