Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nestačím se divit, jak tu soptíte..na koho? na magistrátní úředníky??? nejsou státními, ale patří pod obec, těch se snižování netýká, nadáváte, že policie má staré PC a šéfové si dávají odměny, ale za to přece nemohou především řadoví policajti, kterých se týkají všechny úspory a snižování platu..
    fakt si myslíte, že ve státním jsou horentní výplaty? a za nicnedělání? pak je mi vás upřímně líto...
    Sám dělám v dělnické profesi v příspěvkové organizaci, která již tři roky dostává od státu nulový příspěvek. Co si nevyděláme naší činností nemáme..celou dobu oholené výplaty, bez osobních hodnocení, bez prémií a přesčasová práce??? - ta se zásadně neproplácí... A teď mi ještě ze všeho mají sebrat víc jak deset procent ( podle původního záměru by to bylo skoro o třicet ) Vám by se líbila vyhlídka, že za chvíli nebudu mít ani na nájem? Mně určitě ne... A jít jinam, do soukromého??? šel bych a hned... kamkoli, kde se dají za práci vydělat peníze. Před lety jsem pracoval v soukromé firmě a mooooc se mi líbilo, jenže majitel měl smrtelnou autonehodu (ne z vlastní viny) a zlaté čas skončily... je mi 52 let, chce mě snad někdo zaměstnat??? za práci o 8 hodinách bych byl spokojený za 15 000Kč
    tak prosím, za nějakými úředníky co potkáváte u nějakých okýnek jsou desítky úplně obyčejných dělníků, co chtějí taky jen žít... i to je práce ve státní službě...
  • Důslednou elektronizací státní správy by se dalo ušetřit hodně úředníků a taky času občanů kteří leští kliky na magistrátech. Jestli se jim nelíbí snížení platu tak mohou podat výpověď a ne vyřvávat na ulicích , když se dluhama dostaneme na úroveň Řecka tak se potom nebudou platy snížovat o deset procent ale třeba o třicet u více.Za branami stojí davy vzdělaných a brali by tato rádoby špatně placená místa všemi deseti.Dneska je taková situace že když pošlete email s banálním dotazem na státní správu tak vám téměř nikdo neodpoví a musíte se dostavit osobně v úřední hodiny. Byl jsem na policii v centru Havířova a tam v celé budově mají samé staré nevýkonné archické počítače a jen jeden má přístup na internet čili tudy cesta nevede .A to v době kdy si policejní pohlaváři účelově rozdělují sami sobě statisícové odměny aby docílili větších výsluh a rent. *12*
  • Ať jde ta odborářská havěť do prdele. Stačí ve státním sektoru vyházet polovinu lidí. Nikdo to nepozná, akorát nebudou pořád žvanit, pít kafe a vysedávat hodinu na obědě ))))) začnou třeba něco dělat, dostanou víc peněz a bude vyřešeno.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit