Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je třeba vyjít do ulic ať už jako odboráři nebo prostí občané a tuto kradoucí mafii odstranit. Je divné že si zloděj z hradu nepamatuje že se díky odborům a tehdy také gen. stávce dostal k moci.
  • Podporuju stávku a veškerá protesty proti současné vládě a celé slavné unii.
  • jsem přesvědčena že dokud budou mít Pražáci plná koryta tak se v této zemi nic nezmění
    • Myslíš pražáci bří.Romanové a podobné náplavy z Moravy? Další prostoduchá roba, která věří historkám o tom, jak se běžní pražáci válí v penězích.
  • Pane premiére, přes všechny výhrady vůči kryptokomunistické ODS Vás jako občan ČR žádám:
    NEUSTUPUJTE VYDĚRAČŮM!!!
    A při porušení práv občanů odborářskými vyděrači využijte všech prostředků práva k jejich potrestání.
    Jsme zemí s parlamentní demokracií, kterou tvoří moc zákonodárná, výkonná a soudní. Ústava nezná žádnou "moc odborářskou". Návrhy připravuje vláda a zákony přijímá parlament.
    Odbory považujte POUZE za OBČANSKOU INICIATIVU. Pokud předloží nějaké návrhy nebo námitky, posuďte je, ale ROZHODNĚTE SAMI. Za fungování tohoto státu nese odpovědnost vláda a nikoli nějací odboráři.
    • Ano tato a minulé vlády rozhodovaly při rozkrádačkách tohoto státu v miliardových sumách ptoto je třeba ji svrhnout a hnát k zodpovědnosti
    • ...Rozhoduje vláda???? Premiér???? kolik procent konkrétně tohoto komunistického klučinu volil??? KOLIK%, odpovězte prosím. Děkuji *11*
  • Takže za tím stojí ČSSD: nemají sílu na vyslovení nedůvěry vládě, a tak využívají odborové gaunery vyvolání rozvratu.

    NEDÁ SE TO POČÍNÁ KVALIFIKOVAT JAK O OHROŽENÍ BEZPEČNOSTI STÁTU?
  • Kdy si konečně lidi uvědomí, že jedině společná solidarita a společně organizované protestní akce mohou něco v této naší zemi změnit? Neodsuzujte stávkující - bojují za nás za všechny. A jestli máte zájem něco v této zemi změnit k lepšímu, tak se k nim přidejte!!!
  • Se stávkou souhlasím. Ale neberte za rukojmí zase obyčejné lidi(už toho máme dost- samé škrty od vlády) ať se zaměří na lidi od vlády a ne zase to odnést obyčejní lidi(to může zase určitá skupina vyrukovat na stávkujicí že to odnáší zase ob. lidi a ne ti co to spískali. nechci být sprostý.
    • Já jsem jen čekal, který magor použije to šílené slovo "rukojmí".
    • A co se dělo při podvodném, předem připraveném 17.listopadu 1989??, To Vám nevadilo, že nejezdily tramvaje??? Dnes je nutné to, aby tato zlodějská vláda v čele s Klausem šla do pryč!!!!! *11*
  • Ty zabedněnče.Vymeteme vládu i s tebou.
  • A když to nechají bez povšimnutí tak si ten chleba koupí jen vláda a její posluhovači,.a obyčejný lid bude umírat hlady.To chcete?
  • Já se domnívám, že odborářští bossové budou provokovat ke stávkám do doby, než si nikdo ze stávkujících nebude mít za co koupit chleba. Až to nastane, hladoví vemou do ruk metle a vymetou odborářské bossy na smetiště dějin, kam měly být vymetení s komunisty již dávno.
    • Na smetiště dějin by měli být vymeteni takový blbci jako si TY!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit