Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "Přejeme si, aby vláda, která nastoupí, byla moudrá a nezkorumpovaná, aby byla schopna řešit problémy ČR a netvářila se jako nejmoudřejší z nejmoudřejších,"

    Tak to musíte jít někam jinam /do jiné galaxie/. Jak jsem si všiml, tak do PS kandidují ti samí lidé, co už tam byli. Přání se, už předem, nevyhovuje.
  • 50tisíc bytů je málo,chce to nejméně 500tisíc,ale holobytů a pastoušek *16*
  • Bylo zábavné sledovat jak se ve volebním klání snaží Zemana porazit jakýsi koktavý nevzdělaný brumlající NIC, opravdu jsem se smál až mi tekly slzy!,,.. *14* *14*
    • Stará moudrost praví, že kdo se směje naposled, ten se směje nejlíp!
  • REKVALIFIKACE podle potřeby firem. Proč? Tři roky se učil elektrikářem a teď se bude 3 roky učit zedníkem? Proč ne zrovna kvalifikace podle potřeby firem, Jak to bylo za komunistů.. Jenom proto, že zloději chtějí minulost pomlouvat, aby mohli krást. Proč . se neřeklo před 23 lety, dělejme to tak jak to dělali komunisté. Dělali to dobře. Podpora zemědělců.. Totéž. Komunisté hodili kosy a hrabě do šrotu a dali zemědělcům kombajny. To byla přímo velkolepá podpora. Proč jsme to pošlapali? Dnes Němci, Rakušané i naši celníci dělají opatření na hranicích proti pašování drog. Se zbraní v ruce. Co jiného jim zbývá, když humanné zadrátování bylo zlikvidované. Přitom se každá zahrádka drátuje na ochranu jablek. O všem se lhalo, všechno se rušilo za účelem rozkrádání. A teď máme co jsme chtěli.
  • Zavést stropy na mzdy a ne ,že doktor nebo manažer má 10 nebo 20 násobek průměrné mzdy dát maximálně trojnásobek jinak je to svatokrádež ,protože ten člověk má stejnou spotřebu jak já a ten nadbytek je mu k ničemu leda být rozežraný!!A všichni kdo nakradli nad 10 000 000 zabavit veškerý majetek a až do konce života manuální makačka a nad sto milionu trest smrti!! Takovým měkým odborům nevěřím jsou v dozorčích radách a jen oblbujou lidi.Musí přijít nový lidi kteří jsou nezatížení jakoukoliv minulostí ,protože ti co tam jsou mají všichni máslo na hlavě!!A s tou průměrnou mzdou už přestaňte lidi oblbovat vždyť to je nesmysl. *16* *12* *16* *12* *16*
  • Ta banda rudooranžových k o k o t ů může chtět i se svým super-guru Zavadilem co chce. Ale ať laskavě žvástají ty své nesmysly jen za sebe (je jich tak do jednoho menšího penzionu) a neserou se mezi normální pracující a hlavně si je neberou do těch svých prolhaných tlam ve smyslu že mluví za všechny. Mohli by velice brzy přes ty své drzé držky dostat pořádnou nakládačku. Jen to jen partička potížistů, fňukalů, netáhel, ...... A jejich fürer zavadil i se svým proletářským ansáblem z nich mají jenom fasádu své odborářské činnosti, kterou pečou s panem Kalouskem a spol. Prostě jen tlupa nechutných šašků žijících z tuposti některých čecháčků.
    • Sám jsi k o k o t a tupý čecháček, který vše hodnotí šablonovitě a určitě obdivuje knížete!
  • 1.proč zrušit jedn.ink.místa,je to jednodušší a ušetří se..
    2.proč zrušit 2. pilíř?vždať je to dobrovolné...
    3.nové byty....a kdo to zaplatí.....samozřejmě na dluh(pak pláčou,že jim chodí složenky!!!
    4.to ostatní je marginální,to ekonomiku nespasí

    ale HLAVNe.....neřekli.kdo zaplatí ten ohromný státní dluh!!!!
    • Proč zrušit 2. pilíř? Proto aby se tam nepřevedli miliardy, které by chyběly jinde. A třeba na ty dosavadní důchody.
  • Minimální mzda, to je víceméně nepodstatná marginálie. Mě zajímá konkrétní příjem-mzda (nikoliv ale zv. národní průměrná mzda - tj. zkreslený údaj bez skutečné vypovídací hodnoty !). Protože v rámci EU držíme tady v ČR ve výši mzdy až krásné 16.místo ! Ale to je navíc ona "průměrná mzda", kterou tady nemají 2/3 pracujících, chápete !!! Neskutečná situace. S úrovní daní a cen máme ale podstatně "lepší umístění" ! Takže jsme pořád za blbce ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit