Přejít na výpis diskuzí

Odbýváte kontroly na hranicích, kritizuje německý politik Česko

12.7.2017 19:57
14 příspěvků

Expert na otázky vnitřní bezpečnosti německé vládní Křesťanskodemokratické unie (CDU) Armin Schuster v souvislosti s posílením ostrahy hranic kvůli nedávnému hamburskému summitu skupiny předních světových ekonomik (G20) kritizoval Česko a Polsko za zanedbávání dohodnutého pátrání v blízkosti hranic. Agentuře...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Jsem pro to postavit po státní hranici plot tak vysoký a tak široký jako je Čínská zeď. Zabijeme mouchu jednou ranou. Čína bude mít radost, že ji kopírujeme a ze západu k nám nepřejde ani Africký prasečí mor. Naši lidé nepotřebují jíst západní vepřový separát. Náš stát byl vývozce potravin a kam to Klaus dopracoval každý víme. Klaus a jemu podobní nebudou moci utéci až je budeme soudit.
 • Merklová si je pozvala tak proč je nenechat projít , to je přece slušnost mevměšovat se do přátelských vztahů. *3*
 • Nemají mít možnost o žádost na azyl, když nepožádali migranti o azyl v první bezpečné zemi na černém kontinentě Afriky a na Blízkém východě v arabských zemích, místa tam mají jistě dost, když nás prostřednictvím cestovek zvou na dovolené - Dubaj, Katar, Kuvajt
 • Na co kontroly. Vždyť je Merklová všechny pozvala tak proč jednat proti jejímu rozhodnutí, proč jim nedemokraticky znepříjemňovat cestu do Německa.
  • Ano, nemůžeme je mít v záchytných zařízení jak EU rozhodla, tak ať je má na svobodě, ale u nich. Chraňme se pouze na vstupu do ČR.
 • Se kterou zemí mimo "Schengenský prostor" Česko po zemi, či po vodě hraničí, aby muselo hraniční kontroly provádět? Se žádnou! Takže - kromě prostoru mezinárodního letiště nemá povinnost pánovi jménem Armin Schuster vyhovět. A na letišti - tam neproklouzne ani myš!
 • https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/443377-neziskove-organizace-tento-tyden-dopravily-do-italie-uz-4-600-migrantu.html
  • Vše je špatně, posíláme munici na Ukrajinu a ona ji bude potřebovat Itálie, jak u blbých na dvorečku. Vojáky posíláme do Pobaltí a ono jich je potřeba u Středozemního moře, od pangejtu k pangejtu to řídí ta naše politická elita.
 • Nejsou lidi na kontroly, Zlikvidoval je R. John ve funkci MV, když provedl reorganizaci PČR ve prospěch CBS a pro ohromné kšefty kámoše V. Bárty formou státních zakázek, kterým se říká tunely na daňové poplatníky.
 • http://protiproud.parlamentnilisty.cz/politika/3232-italie-vymena-obyvatelstva-v-plnem-proudu-media-mlci-invaze-je-hotova-vec-poskytuje-islamsky-stat-logistickou-podporu-petasedesat-tisic-z-dani-za-migranta-jak-dlouho-budou-lide-naivne-solidarni.htm

  *9*
 • Pseudokřesťanům a černoprdelníkům se nesmí věřit ani pozdrav "dobrý den". Ti jsou stejní na celém světě. Lháři, podvodníci, zloději, pokrytci, za peníze a koryto jsou schopni zapřít i vlastní matku a spojit se třeba i s ďáblem. Vidíme to i na příkladu našich straníků z KDU-ČSL. Šmejdi se nezapřou.
 • A tak proč jsme v Unii?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit