Přejít na výpis diskuzí

Odešla jsem ze strany prolezlé korupcí, říká poslankyně, která napadala gaye

11.1.2017 10:07
roj 20 příspěvků

Poslankyně Pavlína Nytrová, která na sebe upozornila slovy o tom, že homosexuálové budou chtít legalizovat sex s dětmi, v prosinci vystoupila ze sociální demokracie. Rozhodla se tak proto, že je strana podle ní "prolezlá" korupcí. Členkou poslaneckého klubu ČSSD a poslankyní zůstává. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Kudy chodil tudy krad, sociální demokrat! *1* *16*
 • Když tam lezla, tak jí to nevadilo? Jak se vůbec tak neuvěřitelně hloupoučká paní dostala do Parlamentu?
  • hlavně že ty se dál jak na pozici metaře nedostaneš
 • ale jo šla aby
 • https://www.youtube.com/watch?v=h84hfRa1HXA
 • No jo blondýna... *1*

  Chápu, že ji vadí homosexuálové. Každý homosexuál znamená pro její v*aginu o jednoho p*nise méně. *15*
  • Nějak tu svou menšinu hájíš teplomete?
   • Hele, zzzz, já nemám žádnou menšinu ani většinu. mně je prostě jedno s kým kdo spí, můj rozhled přesahuje omezenost sexem. Ženu jsem si vybral podle svého busta a nikomu jsem si nedovoloval.
    • jo a kam až to má zajít ti napoví třeba historie říma *7*
 • Neber úplatky neber úplaty nebo se z toho zblázníš. Sociální demokrati dluží cca. 300 mil. a nic se neděje. Věřitel jim zemřel a dluh stále nezaplacen. Připadá mi, že je to druh sportu a móda, neplatit. To je přesně jako když předseda vlády Sobotka říká neplaťte a neplaťte ani daně vždyť se nic neděje. Pane Sobotko nemusíme platit když vy vedení státu, taky neplatíte co máte?
 • Sice naivní ale fandím ji ! To už je lidská vlastnost ,že se lidi typu "kam vítr tam plášť " cpou kde jsou prebendy ! Ale znovu opakuji ,že ji fandím ono to bez ideálů nejde !!!
 • lidem vysvětleno jaký je rozdíl mezi Přímou demokracií a Polopřímou demokracií. Dále měli být dotázáni zda chtějí aby je zastupovali konkrétní adresní lidé trestně a hmotně odpovědní za svou činnost stejně jako každý jiný zaměstnanec je trestně a hmotně odpovědný svému zaměstnavateli, anebo aby je zastupovaly anonymní stranické sekty bez jakékoli odpovědnosti a kontroly se sebouschválenou imunitou. A LIDÉ SI MĚLI VYBRAT JAKÝ SYSTÉM SPRÁVY CHTĚJÍ. To, že jim byl v podstatě bez jejich vědomí a souhlasu vnucen stejný režim jako za komunistů jen s větším počtem stran ale jinak stejné beztrestné zneužívání moci, lupičství a rabování které v podstatě přivedlo stát na buben je zločin a všichni politruci by měli být hnáni k zodpovědnosti zabavením majetku a uvězněním. Stávající režim je nelegitimní poněvadž nebyl nastolen SVOBODNOU VOLBOU OBČANŮ nýbrž byl jim skrytě vnucen.
 • Že u socialistů nikdy nebylo "naprosto čisto na stole" jsou staré věci a dobře známy. To se jenom papalášům víceméně dařilo problémy tutlat. Je jenom dobře, že občas některý z členů některé politické strany otevře oči a začne procitat. A je to dobře, že to probíhá u všech politických stran. Jinak by se občané nedozvěděli v jakém marastu jsou naše strany, které rozhodují o tom, co a jak u nás bude. Hodně o úrovni našich zákonodárců napoví televizní přenosy z Parlamentu. Ubohost sama a za naše peníze. Po revoluci si stanovili předpisy a zákony, které z nich teď dělají pány našeho bytí. Takové akce, jako tento odchod političky a poznání důvodů odchodu ze strany otevírá občanům oči, jaká faleš probíhá v našich parlamentní stranách napříč stranami. Proto by všichni členové všech politických stran a hnutí měli být ve střehu a hlídali si, co se u nich děje. Když neprávo, ozvat se a nenechat v čele nikoho, kdo nemá ani nejmenší morální, natož etické zábrany ve svých činech.
 • ...na sebe upozornila slovy o tom, že homosexuálové budou chtít legalizovat sex s dětmi...

  Za takovéto pindy by měla dostat padáka a ne, že ji budeme královsky platit ze svých daní...
  • Teda co je na tom tak divného?? Zřejmě Ti nedochází "plíživé" pokusy vše kolem homosexuálů legalizovat. Pokud máš paměť, a asi ji moc dobrou nemáš, měl by sis vzpomenout, kde stáli gayové před, nebo ihned po revoluci, a jaké "postavení" mají dnes / patřili mezi úchyláky typu zoofilové atd, atd. /. A tak to jde pomalu, ale jistě zrůdným směrem. Nejprve právo se vzít, dědit, příspěvky na péči v nemoci toho druhého, potom právo adoptovat děti, co bude později?? Ty to asi víš, viď? Vypadá, že Tvá reakce je jednoho z nich. Nezlob se, ale heteráci, kterým příroda dala povinnost udržovat lidstvo na zemi, věci vidí trochu jinak, než vy gayové, kteří svou povinnost vidíte pouze v rozkoši. Pro lidstvo představujete pouze jednu stránku potřebnosti - pracovní sílu. Sorry
   • No, nezlob se ty, ale tvé názory jsou "předpotopní" komunistické...Podle tebe mají homosexuálové jen právo makat a držet hubu, žejo...
    Jsi ubohý...

    Paměť mi zatím slouží dobře - za komoušů všichni, kteří se nějak lišili = svou sex. orientací,nebo měli nějaký hendikep - byli z "normální" společnosti vyloučeni = hendikepovaní v ústavech a dělalo se, že u nás neexistují, stejně tak i homosexuálové, ke kterým, mimochodem, já nepatřím.
    • "Trefená hus zakejhá", nezlob se, ale nic jsi mi z toho nevyvrátil, co jsem napsal, protože to bylo tak. Nepopisuj, jak to bylo za komunistů, je jiná doba a povinnost udržovat rod je pořád stejný - na heterácích. Když jsem psal o tom, co pro společnost gayové znamenají, jistě jsem to nemyslel tak, jak sis to vzal. I gayové mají svůj život společenský i politický a vůbec jistě jsou mezi nimi nadaní lidé a svou prací jistě společnosti prospívají / většinou /. Ale nedomnívám se, že až tak mají právo na vše jako heteráci už jenom proto, že neplní tu základní funkci lidstva, národa a vůbec udržování lidského rodu. Kdyby byli všichni gayové, lidstvo by přežilo pouze jednu generaci. A to teda, nezlob se na mne, není žádný valný přínos pro lidstvo. Je to můj názor a to nejsem ani klerikál, ani komuinista. A už vůbec to, že ses snížil na nadávky, svědčí o nízké úrovní Tvé sebereflexe.
     • To dzixy řekl bych, že potrefeně kejháš ty.
      A - 319 nepoužívá nadávky, že jsi ubohý pozná každý čtenář.
      B- jasně jsi napsal, že gyjové pro lidstvo představují pouze jednu stránku potřebnosti - pracovní sílu. To zní zcela jasně, každý pochopí, že jsi to TAK myslel.
      C- snažíš se svůj příspěvek 11.1.2017 12:06 pouze okecat.
      D- přiznej, že jsi napsal blbost.
      E- byla by vhodná omluva.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit