Přejít na výpis diskuzí

Odmrštěné auto při nehodě zabilo dívku (14) stojící na přechodu

31.8.2012 20:03
7 příspěvků

Na pražském Proseku se dnes stala tragická nehoda. Při střetu aut bylo jedno z nich odmrštěno mimo silnici a zavalilo čtrnáctiletou dívku stojící na přechodu pro chodce. Ta na místě zemřela, sdělila mluvčí pražské policie Eva Kropáčová. Podle policie nedala řidička při odbočování doleva s největší pravděpodobností...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Čest její památce.

  Redaktore, co to píšete za nesmysly? Ve článku si odporují tyto věty:
  1) V záhlaví článku: Podle policie nedala řidička při odbočování doleva s největší pravděpodobností přednost protijedoucím autům.
  2) V článku: Řidička fordu se střetla s vozy Volkswagen Golf a Transporter. "Policisté nyní dopravní nehodu vyšetřují," podotkla Kropáčová. S největší pravděpodobností je podle ní viníkem nehody právě řidič.
 • Fatalni chyba ridice s fatalnim nasledkem. Dalsi zivot vyhasl zbytecne.
 • Opravdu tragédie a pro ty,kteří si řeknou,proč blbec neutekla-jednou sem dělal v zatáčce před prodejnou ve výkopu,nebo teď dělám u trati a vedle jezdí vlaky.nejednou se přihnalo auto,velkou rychlostí přímo na mně a smykem zatočilo k tý prodejně,byla to vteřina ani sem se nezmohl na nějakou reakci.to by člověk musel utíkat před vším.opravdu škoda mladé dívky v poslední den prázdnin.
 • no a určite nekdo řekne nemela tam co delat ta holka to muže napsat jen debilek
  • hmmm,jediný koho to napadlo a musel to honem napsat,že tam neměla co dělat jsi zatím ty,takže........? *3* prostě v blbou dobu na blbým místě.S tím nejde nic dělat,jen to přijmout.
   Hodně síly rodině !
   • Asi jste nečetl pozorně.
    Jinak je to smutná zpráva, lituji rodiče.
 • Tak to je špatná zpráva. Chudák dívka a rodiče

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit