Přejít na výpis diskuzí

Odpočiňte si pořádně! Spánková hygiena není luxus, ale nutnost

29.7.2019 12:03
red 3 příspěvky

Nemusíte rovnou trpět insomnií, abyste se po ránu trápili tím, že ten spánek dnes v noci "nebyl ono". Dodržovat spánkovou hygienu přitom není těžké a tělo se vám bohatě odmění. Na co si tedy dát večer pozor? 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Taky přikládám spánku velkou důležitost, a tak se ho snažím mít co možná nejkvalitnější. Dost lidí podceňuje hlavně matrace a já dost dlouhou dobu nebyl vyjímkou. Před rokem jsem si však objednal přes https://www.studiomatrace.cz/ novou a mnohem kvalitnější a musím říct, že na spánku to jde opravdu znát ;)

• Já si nejlépe odpočinu s manželem na rybách. Doma mě to furt nutí něco dělat, nebo alespoň nad prací přemýšlet. U rybníka vždy vypnu a na nic nemyslím. Na ryby chodíme skoro každý víkend aspoň na chvíli. I když manžel nic nechytí, tak mě to nevadí. Alespoň jsme v přírodě. Manžel rybaří teprve rok, ale jde mu to pěkně. Hodně si čte různé články o rybaření, aby věděl, jak se správně chytá.

• Kdo se vyzná v ušlechtilém pijáckém umění, tak ví, jak je prospěšné a hlavně velmi příjemné po bujném večerním popíjení si dát kvalitní šláftruňk, k tomu něco málo zobnout a odebrat se na kutě. Člověk pak spí jako mimino. Člověk trpící nespavostí a samozřejmě i zdraví lidé by si měli uvědomit, že každý den bez alkoholu je dnem jalovým, promarněným.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit