Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ať vše zaplatí ty tuneláři jako Bém a managment si ubere na platech, potom můžou i zlevňovat.
  • Praha je největší díra v ČR a čecha už tam skoro nepotkáš!!
    • No, no, zato ten váš Bryncl je co?
  • Císař římský a král český Karel, toho jména IV., blahé paměti, začal Prahu podle nadčasových astrologických a spirituálních hledisek jakožto hlavní to město Království Českého a ostatních Zemí Koruny České před téměř sedmi sty lety budovati. Založil též Universitas Carolina jakožto první universitu ve střední Evropě. Praha se tak stala centrem středoevropské vzdělanosti, kamž přicházeli vzdělanci a umělci z celé Evropy. Dne přijíždějí do Prahy turisté z celého světa a v údivu hledí na ty architektonické skvosty. Jenom Moraváci z Brynclu a ostatních moravských vesnic to nechápou.
  • Vracíme se do středověku. počátek by mohl být, že si pražáci koupí bicykly a budou jezdit na nich. A MHD nevydělá nic, takže se může zrušit. Ale jinak je mi to fuk, já do Prahy nejezdím, pro mne není hlavním městem, ale hlavním bordelem republiky !!! Tak co bych tam dělal ??? Nenávidím Prahu !!!
    • Až se někdy octneš v Praze, tak si sežeň brožuru "Sedlák ve městě" a nedávej tramvajím chleba.
    • Blbů o vás už je tu až, až. Ty nenávidíš Prahu, protože by jsi se v ní ztratil :-)))
      • Do toho je ti kulový . Není to tvůj problém. Naopak, já myslím, že do Prahy dneska jezdí jen blbci, protože kam tam vlezou, tam je všude okradou. Chytrý venkovan jezdí do míst, které má rád a má tam klid a navíc se pobaví a nikdo jej neobtěžuje. Venkov ještě zná přátelství i lásku, Praha už zná jen zlodějny a kurvárny !!!
  • Konečně radním v Praze došlo že nemůžou žít na úkor ostatní části republiky. Ještě víc jako jinde v republice poslední spoje po 18. hodině ať ví obyvatelé Prahy jak je to jinde v republice.
    • Vážený v*le, pejsku:-) Praha má milion dvěstě tisíc obyvatel. To se nedá srovnávat z žádnou jinou dírou v ČR.
  • Ať gauner Bém se svými bolševickými kumpány zaplatí škody za openkrad a nebudou muset zdražovat.
  • Pokud si pražáci budou mlaskat, tak je prd zle.
  • Možná by bylo dobré vybírat nějaký poplatek od lidí, kteří jdou sice pěšky, ale po trase nějaké tramvajové , autobusové linky, či metra.Uspořila by se nafta, elektřina, nemusela by se kupovat nová vozidla a na Kajmany, či kam ty peníze jdou by se vydělalo tak jak tak. *1*
    • to se vybírá říká se tomu daně a vzdušné a platí se 3x tolik než stojí jedna jízdenka ta je totiž z 3/4 dotovaná! Ano tak moc je hromadná doprava drahá!
  • Já bych tramvaje rovnou zrušil když jsou tak strašně prodělečné... *1* *1*
  • Tohle jste si, Pražáci, zvolili, tak si to užijte!
    • Kdybys nebyl kokotem, nestal by ses komoušem!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit