Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Při návrhu na předsedu této převlečené strany jsem zjistil trapný výběr kandidátů.Viz Blažek ten se tam ještě ani neohřál a již je navrhován na předsedu.Soudruzi v převleku takhle se to nedělá !Co by tomu řekl náš guru z prognosťáku a zakladatel této amorální strany?Soudruzi končíéme převrat před 23 lety se nepovedl.
  • Účastníky kongresu (potlachu) ODS je třeba
    až budou všichni pohromadě naložit do autobusu a odvézt na zimní bivakování do vojenského prostoru na Libavě, aby národu ukázali jak se umí sami postarat o sebe a ne se nechat vykrmovat daňovými poplatníky.
  • ODS má tedy potvrzeno jen jednoho vůdce Nečase, což se projeví dalším úbytkem jejich příznivců a voličů. Bravo soudruzi z ODS. *2*
  • S tím,co má ODS ve straně,má jistotu,že volbou už nemůže nic zkazit.Vždy nakonec musí zvolit pořádného lumpa.Pokud se týče slušných lidí v ODS,tak platí:"Nejsou lidi!"
  • je mi srdečně jedno co si soukromý zájmový spolek s názvem ODS na své schůzi dělá. To je jejich věc a já se jim do toho nevnucuji. Ocenil bych kdyby se naopak oni nevnucovali nám Občanům. Co mi vadí že se tato soukromá stranická sekta snaží dvacet let nedemokraticky uzurpovat moc nad Občany tohoto státu. Nevím proč by tyto soukromé stranické zájmové spolky měly rozhodovat o chodu státu. Kdo je volal? Kdo jim dal svolení? Bylo snad před dvaceti lety nějaké všelidové referendum, kde by se Občané tohoto státu vzdali své Svobody a přesunuli rozhodování o sobě na cizí soukromé subjekty? Nevzpomínám si.....

    To už by o nás mohl rozhodovat třeba i spolek chovatelů králíků nebo klub pivařů. Ostatně výsledek by byl asi stejný. Totální chaos a rozklad státu. I uklízečka na veřejném wc by hospodařila se státním majetkem lépe než tahle banda samozvanců.
  • místo víkendového kongresu by většina lidí uvítala,kdyby si přes víkend zabalili fidlátka a táhli do pr.dele,staronový předseda klidně může jít v čele této zločinecké partaje!!! *12* *12* *12*
    • Stačila by jedna tvoje fotka, proč zrovna tři?
      • hloupé,přízemní něco vtipnějšího nemáš
  • Zrušit tuto stranu, 8.ooo členů ovládá republiku! Díky různým Mr Dalíkům, Bondrům, Klausům, Špatnýmpočasovičům jsme tam, kde se nyní nalézáme
    • Rudoprdélnická dutá hlava!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit