Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Fandil jsem, fandil. Když jíš, nemáš mlaskat. Čím dál , tím víc mlaskali, Zapřel jsem se a prominul. Ale když jim to při mlaskání padá z pusy, nad tím se už mávnout rukou nedá. Sbohem...
  • Nemám slov k té troufalosti a sebevědomí ,naprosté bezbřehé nenávisti k minulosti ,sebejistotě a neomylnosti pí.Němcové a dalších .Ti jsou tak sebestřední za těch 20 let ,že to až bolí.Žádný p.Fiala a jemiu podobní to nezachrání !!!!!!!!!!!!!!!
  • Stranická modrá krev ODS jistě neznamená uskupení moudrých a důstojných lidských bytostí, na rozdíl od šlechtické krve modré....Ale totalitní rozpad lidské bytosti a mozkové demence z koryta moci...
    Včera zdá se, to potvrdil žvanil Zahradil na ČT 24! Ach kdo toho blba viděl!!!Ach ten žvanil!!!
    Samé prý nové tváře, nové programy a nová vstřícnost vůči voličům prý!!!...A žvaní o to blb, který u koryta moci morálně...a vida, dnes i duševně...degeneruje od začátku, s Íčkem a ostatními tuneláři....No nejsou to blbci? Věří snad tomu, že staro-novému blbečkovi někdo uvěří? Nakonec tvrdil, že to chce jen správně lidem vysvětlit!!! Jen blbec tomu uvěří...JÁ NEÉ.....sice jsem blbec, ale neéé Zahradil..........dle mého názoru
  • A co kdyby si nechali změnit název, jako to stále doporučovali KSČM.Ti se na rozdíl od nich poučili a ne chovají se nadále arogantně.Ani z jedné odeesácké držky nezaznělo slovo omluvy.Jenom chtějí oživit výměnoui pár lidí chcíplé prase.
    • A to když si komunisti k názvu přídali "M" (asi od magoři), tak se zrůd stali lidumilové? Ti akorát čekají v noře na příhodnou chvíli, aby se vrhli na kořist.
  • Je to k neuvěření, ODS prý je skoro nová strana. Normální lidé kroutí hlavou, blbci čumí s otevřenou hubou. Kdo že to je na té obrazovce, Stanjura si přibarvil vlasy, na vousy ale zapoměl, Fiala se přebarvil na modro a káže nám o morálce. Dnes je na programu, na přání Zemana " Služební zákon". Ó jaká hrůza, Stanjura kolem sebe plive síru a oheň a samozřemě ví, jak to udělat lépe a kvalitěji, proč to ale neudělal, když byl u vesla, proč kormidelníkovi Nečasovi neřekl jak na to? Když se jednalo o restituce, tak Stnjura neřval a ty se dotýkají všech lidí. To, že je odhlasovali o přestávce bylo fér? Když vidím tu verbež z ODS, chce se mi zvracet. Jediné co mě uklidňuje je fakt, ře když natřeš vola na modro, je to pořád v ů l a chcíplého koně na nohy nepostavíš.
    • Taky jsi chtěl privatizovat kostel a udělat z něj sokolovnu? *2* *2* *2*
      • Ne , já jsem chtěl privatizovat kostel proto, abych do něj mohl zavřít všechny ty nové tváře z ODS a potom zazdít dveře. To by ale v ODS nikdo nezůstal. Ona totiž nová barva, nového člověka neudělá a mozek(u těch kteří jej mají) zůstává stejný.
  • ods a top 09,jsou fasisticke hyeny,uz je nikdy nevolte,buzeranta pospisila,ten skurvil v zemi co se dalo,tak i dokurvil obcansky zakonik,nemcova lidska zruda a hyena,konecne vypadla,prislo ma ma slova,patri tytozrudy ahyeny do kriminalu,lide v teto zemi,uz nikdy tyto kurvi odeesacky a kurvi TOP09 nevolte,jsou to lidske hyeny a zrudy,a Fiala?to je poradny idiot,ohani se tecrovou?vzdyt to byla kravamktera lidem v Anglii vzala praci,tak to je.ODS.TOP09,jsou fasisticke hyeny a zrudy,verte,skonci v kriminalech,jak nemcova,buzna pospisil intrikar,topol,langr,kalousek,trautrnberg,ten do cech prisel s holou prdelou a zde zbohatnul,takto je,babis mel pravdu.vsechny ty hyenyhyenysticke a zrudne hyeny skonci,na kazdou ..... se voda vari a je videt,ze na ma slova doslo a dojde,budte si jisti,tyhle zrudy skonci v kriminalech.Obcane teto zeme,uz nikdy nevolte ODS,TOP09.
    • hlavně doufám, že už nikdy nedočtu příspěvek v diskusi od takového omezeného agresivního homofobního primitiva. Lidi jako ty, nás brzdí, aniž bych se chtěl zastávat výše uvedených *11*
  • Tak jsem si pročetl všechny zdejší příspěvky a ony "nejčastější výrazy":

    jako budoucnost a vize, důvěra, dobrý a lepší, poctivější, seriózní nebo kvalitní, spravedlivý a pracovitý.
    jsem nenašel ani jednou. O čem to ta slavná agentura Yesseter píše?
    • ...zřejmě to vyčetli z reakcí některých členů ODS na Facebooku...
  • nejlepší by bylo kdyby to zabalili a táhli k čertu to je největší zlo co vzešlo z hadráku.
  • lupič a gauner si koupil nový oblek, vyměnil kravatu, změnil účes a stejně mu pořád nadávají do zlodějů. Jak je to možné? Jestli to nebude tím, že sice lupič vyměnil oblek, ale chování a myšlení gaunera mu zůstalo. Ale abychom ODS nekřivdili. Toto je problém VŠECH POLITICKÝCH STRAN. Stranické sekty zastupují pouze 0,5 procent svých členů. 99,5 PROCENTA JSOU NESTRANÍCI. Jak je možné že 0,5 procenta samozvanců nedemokraticky rozhoduje o majetku svobodě a právech 99,5 procent jiných lidí, kteří s nimi nechtějí mít nic společného?
    • Liška může změnit svou srst, ale nikdy ne své zvyky!

      Nadali si do zlodějů a pak zjistili, že jsou bratři! (Anebo z jedné strany).
  • jaké nové vedení?????Na tiskovce stál po boku nového předsedy z jedné strany Stanjura a z druhé strany Černochová.Dlouholetí členové ODS.
    jenom si dělají z lidí (..l..).Darebáci prolhaný.....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit