Přejít na výpis diskuzí

ODS je pro zákaz anonymních kampaní a jejich nezávislou kontrolu

19.7.2011 16:16
4 příspěvky

Občanská demokratická strana navrhuje zakázat používání anonymních politických kampaní v předvolebním boji. Mezi sedmi návrhy, které dnes novinářům představil předseda ODS a premiér Petr Nečas, je ale i návrh na zřízení společného fondu politických stran.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ještě at se z balkonu vychčijou dolů a švejkové jim ještě s pochcanejma hlavama budou tleskat. dokud budeme narod blbů, budou tyhle dobytkové v jeho čele *12* *12* *12*
  • Je vidět, že drzost ODS nemá hranic!
  • ODS předhazuje národu dokonce sedm slibů na zpřehlednění volební kampaně.Úplně by stačil jeden,al musel by se stoprocentně realizovat.U každého politika,který prováděl obelhávání voličů,provést,v humánním duchu,roztržení jeho huby,od ucha až k uchu.Při realizaci tohoto opatření by pak většina ,už politikou profláknutých šíbrů,neměla národu co říci a také čím.
  • To co Nečas prosazuje je pouze jeho další lumpáctví.Před posledními volbami naopak ODS zaplavila zemi s bilbordy,kde Nečas ujišťoval voliče,že ODS nedopustí další zadlužování naší země.Na toto ujišťování natahal pro ODS hodně hlasů mladé generace.Po volbách ,s ostatní vládní sebrankou ,zadlužují nadále tuto zemi"jen to sviští".Ukázal,že pro něho jsou voliči stádem,ze kterého si může dělat blázny.Hlavně,že je pak výnosné politické koryto.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit