Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Spíš by si je měli zapíchat navzájem do zad, bolševici! *12*
  • Hele, ty dědku plesnivej s vlkem, jakej Peppone, kurvafix, titul nejsprostšího dobytka si zcela oprávněně nárokuju já! Tak važ slova anebo se opovaž nakouknout k nám do Kalicha!!! *16*
  • Super ironie, a i když nejsi ten původní nablbanej IUDr. Vlk s permanentním vlkem, dal bych plus ale cenzor mi to dlouhodobě neumožňuje, asi mě nemá rád... a všímej, co tupounů (14) "chápe" taky?! *3*
  • No nekecej, ty musíš bejt strašně chytrej člověk!!! *3*
  • Vážený pane Judr. Vlku, myslíte si, že ODS a TOP9 mluví spisovně , stačilo když je natočila skrytá kamera , je to rovněž žumpa a mnohdy horší než spodina.
  • nejen ODS ale vsechny strany jsou na dne -predevsim moralnim ,rabuji zleva i zprava
  • KSČM = NSDAPM


    Prý "Příspěvek obsahuje příliš mnoho velkých písmen (vypněte si CAPSLOCK)"

    takže: ksčm = nsdapm

    tiscali spokojen? *1*
  • Bude,ale v kapitalistických,kde naučí kapitalisty makat .Já se hlásím s brokovnicí dle vzoru USA.
  • Proč se nerozčiluješ,že si chybně informován pravicovým bahnem o Duchcově,kde jsou policejní manevry bezmozků?Pokud Zeman neodkloní ODS a FUJ 09 od koryt tak mám dojem,že povstane i Praha a to bude fičák.
  • Ty jsi taky zloděj a nepiš sem ty kraviny!!!!!
  • Člověk který tady vypouští takové nesmysly nemůže být JUDr to dá rozum.
  • Máš pravdu, jsi rozumný, palec nahoru!!
  • ).(
  • Volte KSČM jako já! Jen to je ta správná cesta! *3*
  • Jedině kapitalistická třída dokáže vytvořit velké skupiny bezdomovců , chudáků důchodců
    a rodiny s dětmi v chudobě . Jedině kapitalistická třída dokáže ve velkých obchodech okrádat lidi v tom pravém slova smyslu . Je cena stejného výrobku od stejného dodavatele všude jiná . Jedině kapitalistická třída dokáže říct člověku : to léčení Ti zdr.pojišťovna nezaplatí . Zermři ! Jedině kapitalistická třída dokáže , že když okradení lidé už nebudou mít opravdu nic , tak POVSTANOU ! To bude mazec !
  • Doplněk: JUDr. Karel Vlk je signatář Charty 77 a pokud je autentickou osobou, pak dělá ostudu celé Chartě, kterou podepsali významné a inelektuálně vysoko stojící osobnosti. V takovém případě se obrať na Chartu 77 ( najdeš její seznam na internetu ) a informuj ji, jak pan JUDRr.Vlk blbne a dělá jim ostudu, jelikož píše na úrovni primitívního jedince. Oni už si u něho zjednají nápravu, chytroučký korektore...a u tebe ale taky,...pak ti dojde, kdo z nás je hloupoučký a kdo chytroučký - až se budeš na svět dívat zamřížovaným okénkem...
  • Nepochopil !!!
  • ... tak toto snad pochopil i hloupoučký kocour :)))
  • ... hlupáci se zabývají hlupákama, jako třeba zde kocour vlkem, svět je v pořádku :)))
  • Jedině kapitalistická třída dokáže zajistit další rozvoj nejspravedlivějšího světového řádu, který oděluje schopné od neschopných, líné parazity od pracovitých vexláků, tunelářů, korupčníků a mafiánů. Drtící pěst ODS A TOP 09 opět zvítězí a s nimi pravda a láska.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit