Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nejen ODS ale vsechny strany jsou na dne -predevsim moralnim ,rabuji zleva i zprava
    • No nekecej, ty musíš bejt strašně chytrej člověk!!! *3*
  • Volte KSČM jako já! Jen to je ta správná cesta! *3*
    • KSČM = NSDAPM


      Prý "Příspěvek obsahuje příliš mnoho velkých písmen (vypněte si CAPSLOCK)"

      takže: ksčm = nsdapm

      tiscali spokojen? *1*
    • Máš pravdu, jsi rozumný, palec nahoru!!
  • ... hlupáci se zabývají hlupákama, jako třeba zde kocour vlkem, svět je v pořádku :)))
    • Proč se nerozčiluješ,že si chybně informován pravicovým bahnem o Duchcově,kde jsou policejní manevry bezmozků?Pokud Zeman neodkloní ODS a FUJ 09 od koryt tak mám dojem,že povstane i Praha a to bude fičák.
  • Jedině kapitalistická třída dokáže zajistit další rozvoj nejspravedlivějšího světového řádu, který oděluje schopné od neschopných, líné parazity od pracovitých vexláků, tunelářů, korupčníků a mafiánů. Drtící pěst ODS A TOP 09 opět zvítězí a s nimi pravda a láska.
    • Super ironie, a i když nejsi ten původní nablbanej IUDr. Vlk s permanentním vlkem, dal bych plus ale cenzor mi to dlouhodobě neumožňuje, asi mě nemá rád... a všímej, co tupounů (14) "chápe" taky?! *3*
    • Jedině kapitalistická třída dokáže vytvořit velké skupiny bezdomovců , chudáků důchodců
      a rodiny s dětmi v chudobě . Jedině kapitalistická třída dokáže ve velkých obchodech okrádat lidi v tom pravém slova smyslu . Je cena stejného výrobku od stejného dodavatele všude jiná . Jedině kapitalistická třída dokáže říct člověku : to léčení Ti zdr.pojišťovna nezaplatí . Zermři ! Jedině kapitalistická třída dokáže , že když okradení lidé už nebudou mít opravdu nic , tak POVSTANOU ! To bude mazec !
  • Za to , že pozvedli korupci na úroveň vládní politiky , by po vobách neměli mít přístup
    do parlamentu a jako zlodějská a korupčnická strana spolu TOP 09 by měli zmizet v propadlišti dějin . Jsou to strany zlodějů a korupčníků !
    • Ty jsi taky zloděj a nepiš sem ty kraviny!!!!!
  • Lhaní a slibování jde straníkům ČSSD dobře,ale potom realizovat sliby to bude horší.Pokud se pak národ proti ČSSD zvedne do ulic,tak je nejspíše vybije do posledního straníka.Ono zde totiž už nebude co krást a co prodávat.Nejrozumnější je volit tvrdou levici.Ta místo dlužení bude zlodějům znárodňovat.Takže uvedené zahraniční dluh země nezvýší.Takto to vypadá,že až se mladá generace protlačí k moci,tak staré hlupáky důchodového věku ,už bude nucena nechat pomřít hladem.
  • Lidská spodina ukázala svůj slovník.Nejhorší je Peppone, mohl by dělat hlídače v komunistických koncentrácích
    • Hele, ty dědku plesnivej s vlkem, jakej Peppone, kurvafix, titul nejsprostšího dobytka si zcela oprávněně nárokuju já! Tak važ slova anebo se opovaž nakouknout k nám do Kalicha!!! *16*
    • Vážený pane Judr. Vlku, myslíte si, že ODS a TOP9 mluví spisovně , stačilo když je natočila skrytá kamera , je to rovněž žumpa a mnohdy horší než spodina.
    • Bude,ale v kapitalistických,kde naučí kapitalisty makat .Já se hlásím s brokovnicí dle vzoru USA.
    • Ty jsi JUDr jako já kosmonaut! *2* *2* *1*
      • Člověk který tady vypouští takové nesmysly nemůže být JUDr to dá rozum.
  • Nesmírná škoda, že 8%, lépe ještě méně nemají komunisté.Za to zlo co způsobili by si to určitě zasloužili.
    • Pokud jsi opravdu JUDr. ,tak tedy ono mi do toho nic není, jenom malou připomínku: Pokud nermomocí chceš ze sebe dělat hlupáka a nechat si takhle nadávat, je to jen tvoje věc. Ale člověk s právnickým vzděláním stojí nad věcí a nezapojuje se do takovýchto diskuzí...Nic nezmůžeš , ani kdyby ses přetrhl, stejně jen budeš za hlupáka. To ti ještě nedošlo, anebo jsi jen falešný JUDr. Pičmunda ???
      • To víš, že to není žádný JUDr, ale provokatér co přeskakuje mezi serwery a otravuje tam lidi svými bludy. Ten titul používá ještě z dob asi tak před rokem, kdy to bylo u provokatérů v modě a mělo jim to zajistit věrohodnost, protože přece doktor práv musí být vážený a vždy mít pravdu. Dnes už provokatéři s titulem jsou provaření a tak změnili taktiku, schovávají se pro změnu za ženské nicky a tenhle používá titul asi jen ze setrvačnosti.
        • ... tak toto snad pochopil i hloupoučký kocour :)))
          • Nepochopil !!!
            • ).(
            • Doplněk: JUDr. Karel Vlk je signatář Charty 77 a pokud je autentickou osobou, pak dělá ostudu celé Chartě, kterou podepsali významné a inelektuálně vysoko stojící osobnosti. V takovém případě se obrať na Chartu 77 ( najdeš její seznam na internetu ) a informuj ji, jak pan JUDRr.Vlk blbne a dělá jim ostudu, jelikož píše na úrovni primitívního jedince. Oni už si u něho zjednají nápravu, chytroučký korektore...a u tebe ale taky,...pak ti dojde, kdo z nás je hloupoučký a kdo chytroučký - až se budeš na svět dívat zamřížovaným okénkem...
  • Podpora ODS se propadla: Habet! Doražte ji. Ať se chudinka netrápí.
  • Vždyť pri každém kongresu dělají analýzu a je to horší a horší. Zlodějny,trafiky, korupce,podrazy,kupování poslanců,vydírání aby změkli.......no a lidi je odmění. Vždyť korumpovat je politiky normální řekl Nečas.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit