Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Klívie jde na Slovač, tak si Klaus hledá novou ramlici, nevím co s ní bude dělat, ale možná mu užene infarkt a konečně se ho zbavíme. ODS se odepsala činy, které poškodili všechny obyčejné lidi. Dnes jí půjdou volit pouze hlupáci, Pražáci a ti, kterým umožnila rozkrádat naší zem.
    • Co by tam,asi ta fosílie dělala?Chce státní pohřeb ve sve vlasti *11*
  • Když Venda nebude stát, tak bude sedět, nebo si i lehne. Vendelíne nazdar!!! *1* *1* *1* *1*
    • Stát i sedět může,jen na ležení musí mít leženku *1*
  • Kde jsi Evi?Nemohu spát prdnul jsem si do hrnku a jdu ti koupit kabelku nebo chceš raději halenku?Pa
    • Nazdar Prdku!Jdi si ještě lehnout! *14*
  • Pana Zemana zvolilo 80 procent občanů, jediný konkurent bylo ospalé, nevzdělané, brebtající NIC, které mu nemohlo konkurovat ani ve snu nebo v bujné fantazii!---- *14* *14*
  • Klaus už může pomoci pravičákům jedině k jejich urychlenému protažení katovskou mučírnou,za jejich podíl na zbídačení této země.
  • Von je Santaklaus *14* *14* *14*
  • to mně poséér Prd a Eva dva déébilové se dávaj do hromady
  • Ale to je škoda mahla být prča... Tak jsem se těšil na ty pravičácké kydy zaštíťující se demokracií, svobodou a tržní ekonomikou, že teď snad ani nepůjdu k volbám...
    Ale no nic jsou tam ještě i jiní, kteří začínají vystrkovat parůžky. Třeba takový tiskový magnát Babiš... Nezaujatý, nepokritecký, důvěryhodný a hlavně nezkažený prachama politik, který myslí jen na blaho národa... *1* *1* *1*
    Brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr...!!!
  • Klaus má výhodu že má intelekt a je noblesní, proto je stále žádán!!
    • Ubohej zloděj nicků jako ty se na noblesu natož intelekt v životě nezmůže. *1*
      STOP hradnímu kmotru a jeho dvojčeti jménem Klaus.
  • Když Klaus pošilhává zase po postech a opět se chce dostat vysoko, tak co ho dostat za vše spáchal na šibenici?
    • Ale, no, proč na šibenici? Stačilo by zavřít ho na hradě do Daliborky. A na ty housle, aby si jako Dalibor hraním vydělal na chleba a vodu bych mu přispěl.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit