Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Spíše by mě zajímalo, kdo tyhle vředy a kriminálníky prosazuje do médií. *10*
  • ODESES by měla být s top 09 postavena mimo zákon a jejich činovníci veřejně popraveni.
    • Rozumbrado kdybys nám to neřekl tak to nevíme.To bys rychle oprášil komunistickou knížku.
      Jestli nemáš práci tak přijeď já ti nějakou dám neví co dřív. Ale nabízím práci ne místo.
      • Dáš mi alespoň TŘI TISÍCE?
      • Děkuji, já svou práci mám, dělal jsem ji i rád, dokud z ní tahle samozvaná chátra neudělala z mé úzké specializace absolutní nejistotu *16*
        • Tak si nestěžuj práci máš je asi 600000 tisíc kteří ji nemají mezi nimi je mnoho co ji ani nechtějí.Proč když berou dávky z toho co já do kasy platím. Po převratě jsem se okamžitě musel starat o jinou práci, proto že jsem věděl,že to co jsem do roku 89 dělal o to nová doba zájem určitě mít nebude.Tak jsem ani na výpověď nečekal,a začal jsem se starat sám o sebe
          Tehdy jsem stál 8 hodin u stroje a musel živit hromadu pobudů kolem sebe. Dnes stojím u jiného stroje ale dělám sám na sebe.Tehdy jsem vyráběl výrobky které nikdo nechtěl ,dnes vyrábím výrobky o které je zájem. A 24let nemám víceméně problémy.
          • Bobe. Bobe. Sundej si růžový brejle a probuď se. Teď živíš těch pobudů třikrát tolik než dříve.
    • A co KSČ(m), ta už je mimo zákon. A přesto v našem neprávní Švejkolandu působí a hlásá zločinnou komunistickou ideologii, zákon nezákon.
      • Pořád tu kecká o svobodě třeba i pod mostem bez ničeho , jíst bude svobodu a zapíjet to bude demokracií, tak už se konečně tečko seber a pod ten most se odstěhuj a neotravuj blbými kecy.
      • Jdi do pr.. a nežvaň. Až chcípneš, tak po tobě zbude jen zkáza a ty tvoje imbecilní kydy *16*
  • Vzdání mandátu na ODS neplatí.To platí pouze pro jiné nezpřátelené strany.Dříve pan Pospíšil řval,ale pro něho to neplatí.Kdepak by sehnal tak lukrativní koryto,kde se nemusí dělat,má imunitu,auto a další benefity.To by opustil jen blbec!. *1* *2* *15* *3* *14* *4* *5* *6* *7* *8* *9* *13* *10* *11* *12* *16*
  • tak proč mu ODS nedá za složení mandátu nějaké koryto,dozorčí,nebo správní radu,Čeprotunel,nebo ČEZ? Vždyť už mají mustr,Šnajdr,Fuksa,Tluchoř,ti to složili raz dva.A teď chtějí za vazbu 4 melouny,....tedy,abyste se na ně složili.Humus.Ta ODS. *16* *16* *16* *16*
    • Pospíšil má smůlu! Nasdtoupúila jiná garada, která ho odkáže tak jenom do kriminálu!
    • Protože kdokoli z té sebranky by 1 hodinu po složení mandátu bručel v báni *16*
    • no dnes už to moc nejde - ODS přišla o vliv a moc, takže tato varianta už nepřipadá v úvahu...
      Maximálně může Jiřině Pospíšilovi vystrojit veselku.. *4*
    • Tunely došly, už prý žádný Čeprotunel, Čezotunel, Airotunel , aby nedráždili Ištvána, prý už pouze Blankatunel a ten nyní nikdo nechce, ten se přezahuje jako horký brambor, nikdo se k němu nehlásí.
  • Zákon o protiprávnosti polistopadového režimu!
    Tento režim je založený na zlodějnách a korupci. Majetná vrstva utlačuje slušné lidi.
    Pošlapává základní lidská práva na práci dostupou zdravotní péči a slušný život.
    Kdo podporuje bandu pravičáků a překabátěných kariérních soudruhů je spoluzodpovědný
    za ožebračení naší vlasti a porevoluce bude tvrdě volán k odpovědnosti
    trestní i hmotné!
    • Když píšeš takové pomatené příspěvky, tak si alespoň zvol jiný nick a nepoužívej můj.
      Žádný takový zákon neexistuje, na rozdíl od zákona Zákon č. 198/1993 Sb.O protiprávnosti komunistického režimu a o odporu proti němu.
      • Neboj dělnický revoluční výbor ti to vysvětlí v Číně to funguje velmi dobře.
      • Pomatený jsi tečko ty a stále otravuješ .
  • Ačkoliv ods nemám rád, tak mají pravdu a bukvice Pospíšil by se měl neprodleně vzdát svých funkcí.
    • Souhlasím s hlohem, aby pan Pospíšil zmizel ze scény jen patřím k těm co ODS věří. Chce to jen čas, až se nově nastoupivší slibovatelé poněkud vymáchají.
  • Ta ODS je drzejší, než hejna supů! Když schvalovali církevní megaloupež, k níž neměli od voličů mandát měli se vzdát mandátů před zločinným hlasováním. Ať jdou do brusele a do Vatikánu!
  • Kalousek varuje tohohle hajzla aby se mandátu nevzdával, že by mohl skončit v base? To je elita národa co? To vám není ze sebe samých blbě hnojové jejich voliči? *16* Co tečko, a nulo bobe? To máte tak vypláchlou a dutou palici že to nevidíte?
    • Dodatek: takže se vlastně přiznali, že jsou to gauneři a hnůj a státní zastupitelství pokud nechce být spoluviníkem by mělo ihned konat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§ *16*
  • Popíčile, táhni do pí*i!
  • Lidi pojdme ven! Zapalujme auta a obsazujme policejní stanice. Budeme požadovat
    pád vlády a dosazení do ministerských křesel.
    EU přeci tohle na Ukrajině podporuje. Kdo kope za ní je bojovník za svobodu a demokrat.
    Kdo kope proti ní je extremista.
    Již vzhůru psanci této země! nezaměstnaní důchodcí slušní okrádaní lidé - když si
    kariérní překabatění komunisté mohou hrát na tržní podnikatele tak my si
    můžeme zahrát na revolucionáře kteří žádají znárodnění nakradeného majetku!
    • Ve švejkostáně se to dělat nedá, i když myšlenka špatná není. I tu "revoluci" jsme dělali jako poslední. Švejk je tupej prostej hnuj, kterej umí jen reptat, krást a bonzovat *16* Ostatně je to vidět na volbách.
    • Hrrr na ně!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit