Přejít na výpis diskuzí

ODS vyloučila ze strany Hrdličku, Floriána a Úlehlu

9.8.2013 19:17
90 příspěvků

Vedení ODS podle informací vyloučilo ze strany lobbistu Tomáše Hrdličku a dále poslance Jana Floriána a Tomáše Úlehlu. Poslanci ve středu nehlasovali proti vládě Jiřího Rusnoka, a porušili tím dohodu bývalé koalice. Florián na členství už ve čtvrtek sám rezignoval, jeho vyloučení, stejně jako vyloučení...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Pan Hrdlička vykonal špinavou práci (zajistil propuštění těch tří dárečků Šnajdra, Tlučhoře a , Fuksy ale hlavně milenky Petra Nečase Jany Nagyové) a tak ho ODS podle zvyklostí vyloučila ze strany. Také Poslanec Pekárek nyní v krimu odhlasoval zákony proti vůli většiny národa (církevní restituce)
 • Zajímavé. A hlasovat o rozpuštění to už se jednotně nebude? Aha, koryt se držet a držet a ještě hodně ukrást pro politickou stranu.
 • Tu galerku voběsit bez soudu a přidat k nim jejich zakladatele..
 • ODS nepochopila svou současnou situaci.
  Profláklo se totiž kdo jsou, proč jsou v politice a kdo za nima stojí.
 • Tak, tak. Stranu si rozvracet nedejte! Když se tak dívám na to její centrum, Němcová, Benda ... napadá mě jeden film s názvem Ještě větší blbec, než jsme doufali.
 • Proč také nevyloučí to velkého předupníka Nečase, ten to vše zavinil a dal v nohy.zavřet by je měli všechny i Kause. To je vidět co jsou tam za podvodníci lotři a ten blbý český narod jim dal důvěru.Poslat je do Uranových dolů a kopat to co tam ještě zbylo.
 • Ods se prave probudila jako sipkova Ruzenka ,to nevedeli celych davacet let jake kreatury jim nosi peníze,aby byli opet zvoleni! I Klaus nezna spinave peníze, amnestoval kamarady a drza Livie chce delat velvyslankyni.Synacek na soukromou skolicku bere statni dotace,to nemluve o Havlovi a jeho paktovani s komunistama.Jsou to zradci a vytunelovali tuhle republiku,jen není kde brat! Také Zeman to je ostuda a katastrofa,zvolili jej v Sudetech,ponevadz se bali kdyby nahodou museli vracet ukradene po Nemcich. A komunisti to vimo kdo to je a co 40let delali,jenom zahodili rude knihy a stali se z nich ODS,Socani a lidovi demokrate,aby mohli dalších 20let drancovat tuto zem.
 • Pracující lidi tyhle dementy vůbec nepotřebuje platit...
 • Me ta elita pripomina funebraky a pani uprostred recnika pred kremaci neboztika.
  No ano ,oni nemaji moc duvodu ke smichu.Ji teprve doslo ,ze Zeman neni loutka.
  Jenom porad nevim,proc potrebujeme snemovnu a pos.ance k tomu.
 • Vyhažte se z tama všichni navzájem a stranu ropusťte v kiselině...!!!
  Jinak tam budou pořád přebývat zárodky infekčního mamonu a morální hniloby ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit