Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ivanka386

    Docela mě zajímá, jak tohle všechno dopadne. :/ Ale mám trochu strach, že se to všechno zamete pod koberec a nová vláda po volbách se v tom nebude chtít rýpat. Přitom je to obrovská a nejen lidská, ale i diplomatická a politická tragédie. Dodávali jsme do Vrbětic paletové vozíky a už tenkrát jsem si říkal, že chyba lidského faktoru je hodně nepravděpodobná. Ti lidi, kteří tam pracují a pracovali, jsou skuteční profíci. :) 

  • ihaha ihaha !!!! policejske jodou na kobylach !!!!

  • Po Ivanech jenom spálená země.Milovice ,ekologická tragédie,dodnes se odsávají spodní vody,veškeré vojenské újezdy kde se vyskytovala Sovětská armáda ,miliardové škody na životním prostředí a kdo to zaplatí?No přece daňový poplatník!

    • KIMCID

      No a ty máš důkaz že to byl nějaký Ivan ,nebo věříš slovům Stbáka ?

  • Kettling, podívej se co jsi v diskuzi vytvořil. A hlavně se nauč pořádně česky. Nejsi náhodou z Práglu? Tam se takový rodí. Kromě Bureše, ten tam asi připlaval.

    • Jsem rodilej prazak a muzu te sedlaku ujistit , ze jeste v dobe kdy jsem tam zil , jsem vesnickejm hroudam a kruskam jako ses ty a kokoun treba daval svoji nadrazenost fakt tvrde najevo.. V dobach dost davnych jeste kdyz jsem se s takovou luzou jako jsi ty musel , sice malokdy , ale musel nakratko osobne videt , si chamrad jako ty radsi brala dovolenou , jenom aby me nemuseli potkat . Tak jsem na pakaz jako jsi ty byl velkorysej. Kolik drbanu z vesnic jsem vyhazel a kolik jich kvuli me radsi strachy uteklo se uz spocitat neda . Bylo vas hodne . A jsem na to opravdu pysnej. Dnes uz me sebranka jako jsi ty v podstate nezajima. Nebo tak nejvys , kdyz potrebuju neco nekde udelat , nejakou spinavou praci. Uklidit a tak podobne. Potom jsem ochoten ukazat kde je koste , lopata atd a porucit ti abys pracoval ty vsivaku linej hloupej. 

  • Jsem pro odškodnění, ale doufám že to zase nebude platit stát, muničák měl pronajatý nějaký šmelinář, tak ať platí. 

  • Odškodné dostane mimo jiné také město Slavičín. 

    Takže to by také Praha mohla žádat odškodné za tu houbovou figuru co tam odsud z toho ptačího města do Prahy nějak nějakou opravdu hodně nešťastnou náhodou přitáhla.  Na to by asi těch 300 milionů nestačilo , co už v Praze se soukmenovci všechno napáchal. 

  • .

  • .

  • .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit