Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • AŤ táhnou všichni do práce včetně Karolíny Píč
  • Jdou: Klaus,VV,ODS,TOP-nechce je už 85% obyvatel! *16*
    • Byl bych rád,když říkáš všichni ven(ODS,TOP09). Chceš doufám takové lidi do vlády jako le pan Gross,Paroubek,poslanec Kraus,bývalý předseda sněmovny Vlček,Dolejš,Filip,Grebeníček? Sláva těm,kteří měli možnost shrnout své kauzy pod koberec,zničit důkazy o své dřívější činnosti,ti by měli podle Tebe vládnout. Nádivo-vždyť to byli oni,kteří těm které napadáš ukázaly cestu k moci a majetku.
    • těch 85% vylynulo z jakého průzkumu?? to jste si asi dohodli na schůzi uličního výboru KSČ, ale skutečnost zase ukáží až volby a lidé už nevolí podle oběžníku shora, tím neříkám, že volí dobře...výsledek minulých voleb a úspěch VV ukázal jenom to, jak lidé tupě skočí na špek populistickým kecalům....jó Standa Gross, ten uměl hezky řečnit /ani křišťál není křišťálovější......./ a Dolejš?....jasně za melounek to prohlasujeme!
  • vachlu
    Já to také nechápu ! Vystoupili z VV, tak ať odejdou ze sněmovny ! To snad není pravda, drží se jak h.... košile !!
    • *12* *12* *12* z VV totiž nemají charakter a tak tam určitě zůstanou.Mysleme rovněž na jejich ubohé hypotéky co nabrali po volbách. *11*
  • jakých poslanců ! Vystoupili z VV, tak už nejsou poslanci a jsou pouze řadoví občané! *16*
  • Celé VV a ostatní dementní zlodějské strany ať táhnou do pryč, ale i z vlády a sněmovny. *12* *16* *11*
  • Je nejvyšší čas zformovat všechna politická uskupení do tvaru kopacího míče a zahrát si s ním fotbal.
  • to jsou rázná vyjádření!!! Ovšem Paroubek opustil ČSSD a nadále je poslancem a taková rázná slova na ČSSD a Paroubka jsem tu nečetl. Ty psavý lide, nemáš náhodou omezené vnímání??
    • to platí na všechny bez vyjímky!!! Nemám rád žádné politiky kteří se málo či více zapletli a Paroubka zrovna nemusím. Ten mě teprv nezajímá, je to taky pr.ase. , včetně těch jeho bývalých kamarádíčků z ČSSD, Všem co se hrnou do politiky jde jen o moc a peníze. Na vše ostatní kašlou , včetně státu a jeho občanů, které prý zastupují. Kdo není čestný ve své rodině, nemůže být čestný ani v politice, či jinde. *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit