Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pracoval s Tluchořem, tak šel. A to vidím jako správné. Tluchoř a lidi kolem něj, nemají v politice co dělat. Snad se to brzy vyčistí.
  • Bohužel i za Josefa Luxe se likvidovalo naše zemědělství Výměna Bendla za Fukse je ale hodně nepovedeným krokem vždyt Bendl je jeden z nejméně schopných činitelů ODS To se ovšem nedá říci o jeho schopnostech přihrát si zakázky do vlastní kapsy nebo kapsy jeho kamarádů Ten to naše zemědělství pošle do kytek úplně Ale skomírající západní ekonomiky to potřebují
  • Když Fuksa padl, ptala se mne manželka : a kdo to byl? Matně jsem si vzpomněl, že ministr zemědělství. Později mi někdo ve zprávách napověděl, že to byl za Topolánka náměstek ministra financí Kalouska. Taky se řeklo, že křivá pusa Tlučtchoř chce svrhnout na sněmu ODS předsedu a premiéra pana Nečase. No to se mu nedivím, že i při svém slušném vychování mu došla trpělivost a Fuksu z hodiny na hodinu sundal. Podle mne udělal dobře a dík mu za odvahu.
  • Vlastní názory které si nenecháme pro sebe se nikde nenosí ani u soukromníků, poznal jsem to na vlastní kůži, ani na Západě, poznal jsem to taktéž. Že by JČ uživily Rakousko o tom si dovoluji úspěšně pochybovat (možná max.Horní Rakousko). Protože jsem byl mnoho let v zemědělství vím také jaké machinace se tam prováděli jenom aby se splnil plán, pro dobré hlášky na OV KSČ a výše atd. Některá JZD však byla velmi konkurenceschopná a dobře vedená. Horší situace byla ve většině státem více dotovaných statcích (zažil jsem obojí).
  • Je pravdou, že si může odvolat koho chce, dát vládní trafiku také komu chce.Otázkou je, kdo za nim stojí ? Určitě to jsou nepřehledné davy lidí,kteří se nemohu dočkat konce jeho vládního estrádního souboru.Mimo patolízalů v ODS si to přeje i mnoho normálních členů, kteří ještě zůstávají a věří na zázrak !!! *4*
  • Tak si silnou Británii strč do prde.e. To je nějaký argument že za ním stála? Bodejť by me když jim jde na ruku.
  • Dobeš-zaměstnává nácka Bátoru - stále zahřívá židli
    Fuksa-poctivě a úspěšně pracuje, ale má vlastní názor - vyhazov
  • Ministerstvo zemědělství - lesů, vod a strání. A právě o ty lesy tady půjde. Ministr, který nechce pochopit
    že lesy jsou stálým zdrojem zlodějen modrých strak, nemůže být ministrantem za modré straky. To dá rozum. Možná taky nechtěl pochopit, že církvím se nebudou vracet lesy, ale paseky. Pryč s takovým.
    Vysvětlovat nic netřeba. Po nás potopa. *2*
  • jó chlapče neměls kámošit s Tchořem.. *1* *1* *1* a vepchat se do jiné řiťky.. vem si příklad třeba z voteklýho Sašína jak se úpěnlivě drží koryta *12* *12* *12*
  • Tragické je to,že se v tomto státě mění ministři jako ponožky.Já nemůžu posuzovat,který byl dobrý a který ne,ale selský rozum mi velí,že častá změna je vždy na škodu.Z praxe jsem znal rétorika Topolánka,který se motal do energetiky a přitom jí nerozuměl.I v Indii jsou školy,kde vyrůstají a studují ty nejschopnější,kteří vedou stát.Marně přemýšlím,který člověk by od r.1989 snesl měřítko schopného politika,ale žádný mě nenapadá možná Lux.Zdůvodňování,že jsem s ním nebyl spokojen je chabé .Tak mu měl toto vytknout již dříve.Pan Nečas nemá na velkou politiku,ten je vždy o krok pozadu.Jako vedoucí jsem vždy personální otázky řešil operativně a ne až někdy.To spojení s křivým thořem napovídá o mnohém.Vrána k vráně.A měřítko silné Anglie.Nic nebylo kdy u nás silnější než založená JZD.To nám záviděl svět.Příbuzní v USA nemohli pochopit,že rušíme to co funguje.Jenom jihočeský kraj by uživil celé Rakousko a byl to velký konkurent Bavorska.Dnes žereme nezdravé potraviny z EU.A mléko děláme ze řepky olejky to 0,5 procentní vč jogurtů.
    • Vážený pane glosátore - jedním slovem vynikající příspěvek !!! Plně souhlasím se vším včetně názoru na Pepu Luxe !!! A k tomu JZD - hned po revoluci v rámci "sametově svobodné euforie" jsme s kamárády pracovali v Rakousku, na zámku s rozsáhlými polnostmi i lesy jehož majitel a náš zaměstnavatel (hrabě Alfons von Piatti) obdivoval ano čteš dobře, OBDIVOVAL naše JZD, konkrétně se s námi byl podívat v JZD Brno - Tuřany a byl upřímě nadšen. Ale ještě podstatnější než tento fakt je to že oni, rakušáci se upřímě obávali naší země jako velké, schopné a nebezpečné konkurence. A to by také mohla být odpověď na všechny ty otázky PROČ se stalo všechno to co se pak stalo.. Každopádně, dnes se asi popadají smíchem za břicha když vidí kam jsme to za 20 let dotáhli a čeho že se to obávali. Gratuluji vám páni hrobaři, pane Havle, Klausi.. *3* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit