Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "Avšak skutečnost, že česká ekonomika klade důraz na uhlí, intenzivní průmyslovou a zemědělskou činnost a rozvoj silniční infrastruktury, umocňuje environmentální problémy," varuje organizace."

    .

    A jak zkritizovali Německo, které odstavilo čisté jaderné elektrárny? Čím asi nahradilo jejich dodávky? Fotovoltaikami?  🙂

    • KIMCID

      já jsem zvědavej jak chtějí ta eco auta krmit.jak moc to auto bude eco když u nás jsme závislí na tepelnejch elektrárnách

      • Tak například byla kladně kvitována existence hnutí Duha, které bojuje proti jaderné energetice. To znamená výraznou podporu dovozu ekologické energie z Německa, ta pak bude v sedlech vyvažována výrobou tuzemské neekologické energie (v noci a za bezvětří, třeba), hospodářská spolupráce prostě musí bejt a ČR bude vždy bita jako neekologická, dokud nedokáže vyrobit a uskladnit dostatek ekologické energie na svém území. Potom bude bita za omezení hospodářské spolupráce s Německem a poškozování německého vývozu.


        • Samo, zrušíme elektrárny, nám stačí elektrické zásuvky. 

          Na klimatizaci, na velikánské ledničky, celonoční svícení v obchodních centrech, parkovištích kde nikdo není atd..atd...

          Neměli bychom začít z toho konce.

  • "...pochválil existenci ekologického Hnutí DUHA."

    Pán má poněkud zvrácený smysl pro humor

  • Tak dlouho jsme si fandili,jak si s tou ekologií tykáme.Až přišlo OECD,že kecáme.Co na to vláda a "zelení"?Je dobré pomoci žábám v přechodu dálnice.Lepší je ale udržet životní prostředí pro lidi.Do jakého blbákova jste to ve svém ekologickém snažení došli?

  • Průmysl je vesměs v cizích rukou. Takže?
    • Ale pravidla určuje naše vláda a parlament. Takže?

      • Máte pravdu,občane.Jsem chováním vlády a parlamentu zklamán.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit