Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pejskaři již v této pejskařské velmoci (ČR) skončili. Až nám sem navozí vagóny muslimů, bude pejskaření zakázáno, nejenom to, ale spousta jiných tradičních věcí.

    "Islámská španělská asociace se domáhá na magistrátu ve španělské Lleidě, aby město vyhláškou zakázalo lidem cestovat se psy v autobuse a také chodit se psem po ulicích, kde se pohybují muslimové. Pes prý muslimy uráží. Psy totiž islám považuje za nečisté. Přítomnost psů ve městě prý muslimy diskriminuje a uráží jejich právo na náboženskou svobodu a právo muslimů žít v souladu s učením Koránu."

    čtěte více: http://eurabia.parlamentnilisty.cz/Articles/7712-co-vsechno-urazi-muslimy.aspx
    • Ano, jako vánoční výzdoba v některých městech v Merklistánu. (bývalé Německo)
  • ještě bych, Alenko, dodala - i nenávist k Rusku, zde, zdá se že ale dost marně, je vyvolávaná,, má stejné kořeny - nenávist k něčemu co je větší než my a to po všech stránkách, nejen územní rozlohy, nenávist k tomu, kdo nás zachránil ze strachu, abychom nemuseli být vděčni a touha zavděčit se novým lánům ze zámoří

    a že Okamura a jeho strana jsou fašizující populisté - o tom snad již nikdo ani nemůže pochybovat.
    • V mym případě je to nenávist k něčemu úlisnýmu, podrazáckýmu, lživýmu, zlodějskýmu, násilnickýmu, zakomplexovanýmu, primitivnímu = velkému rusku (+ komouši.cz)
      • Proč si tak nadáváte! Sice jste odpad, ale nemusíte si tak nadávat!
    • Ať je Okamura jaký je, také s ním nemusím ve všem souhlasit, ale aspoň se snaží rozhýbat stojaté vody české politické bažiny. Díky za každý nový vítr....
  • vyhostit vsechny cizince vcetne okamury knizete atd...vsechny nabozenske fanatiky.krestany židy muslimy atd pak tu bude klid.dale komunisty a kapitalisty atd......
    • Kdo by z nás tady potom zbyl? *3*
    • samotnému?
  • Okamura a jeho přátelé by měli být vyhoštěni na speciální území, které by se jim vymezilo v rámci Pankráce, nebo Ruzyně. Do běžného světa by měli mít přístup pouze po důkladné celní prohlídce.
  • užívat zvířata jen jako nástroj nějaké pomsty nebo čeho je hnusné. psů se v zemi chová dost, předpokládám, že i duševně normální a náboženství nepropadlí muslimové takové mazlíčky mají a Okamura by se měl jít léčit, pokud chce takto zvířat zneužívat
    • Jsem zásadně proti omezování pohybu pejsků. Když pustí do tamvaje komunistu, proč by nemohli pejsky.
    • Takže můj bullík bude trpět tím,že se vychč.je u mešity? si nemyslím.Můj pes to pustí třeba na Václaváku u koně a je mu to putna a utrápenost ani výčitky jistě necítí,hnusné je pro něj když chaluju buřta a nedám mu hryza,to je pro něj utrpení,měla by jste vidět jeho pohled. *13*
      • *15* *15* *15*
    • tohleto zneužití zvířat nebo týrání pro kosmetické a pseudovědecké pokusy včetně masakru na jatkách? doporučuji pokusit se vcítit do kůže zvířete a porovnat čím trpí více...
    • Nemohu nereagovat,co to kecáte za lži?? žiji už 20 let Brusellu,kde jsou místní již patrně v menšině a věřte mi že žádný muslim psa jako mazlíčka nemá,celá komunita by ho okamžitě zavrhla,jste úplně mimo a trapná.Přála bych vám jednoho muslima jako domácího mazlíčka domu,vůbec nevíte o čem mluvíte,ale pokud píšete s Horní Dolní City ani se vám nedivím.
  • No promiňte. Jsme ještě v Evropě,. Mám pocit, že tento politik zjistil, že naše požadavky na vlastnosti politika vlivem Zemana se velmi snížili, Kde i zaměňujeme slušnost a upřímnost se sprosťáctvím. Politk by měl držet linii slušnosti , ideové roviny-lajny i za cenu preferenčních ztrát. Jinak je to kam vítr, tam plášť. Nedá se mu věřit, protož není u něho nic odhadnutelného. Vám to nevadí, že si s vámi politici vytírají sveje řitinky? Tento politik je toho klasickou ukázkou. Muslimové tady žijí a žít budou. Jsou to také češi-někteří. To co řekl je proti základní listině práv a svobod. Teď se sahá na svobody a práva muslimů, kdo bude dalším jeho cílem. Těžko odhadnout a to mě velmi děsí. Jak múže člověk v dnešní době přemýšlet , když mám tu moc, jak naštvat, ponížit a občansky vyloučit skupinu, které nerozumím... Není to fašoun? Ne? Má to ale všechny znaky. Na složitý problém dá jednoduché řešení....Trochu primitivní, neníliž pravda?
    • vlivem Zemana se podle mého soudu naše nároky na politiky výrazně zpevnily, očekáváme nyní od politika alespoň zdravý rozum a osobní odvahu, před tím to rozhodně nebylo běžné.

      Muslimové tady jistě žijí a budou žít, nicméně jistě nepožadují a ani požadovat nebudou abychom se nim přizpůsobili, tedy nechají své právo šaría a idiotský vztah ke psům a vepřům tam, kam patří u psů v říši idiotů a u vepřového v horkých krajích, kde toto zvíře a jeho maso může mít nedobré následky.

      Očekávám rovněž, že nebude možné a přípustné narážet na zcela zahalené osoby, u nichž nevím, kdo to je, a nemůžu ani odhadnout či se o to pokusit, zda je bezpečné kolem něho projít.
      • Co je to za nepřizpůsobování se.... venčení prasta u mešit? To je urážení.
        Vrcholný politik by měl překypovat kultivovaností projevu, čitelnými ýpověďmi o hodnotách lidství, které zastává. Což u Zemana velmi postrádám. On se velmi rychle orientuje v situaci tak, aby jí co nelvíce využil ve svůj prospěch i za cenu lži... byl soudem uznaný lhář. Jak může lhář zpevnit lhaním nároky na politiky. Já si myslím, že to s Klausem totálně zabetonovali...
        *3* Konec konců i Tato diskuze ukazuje jaká je úroveň naše a tím to promítáme i do politky. Jsme sprostý, nedokážeme přemýšlet v souvislostech. Máme strach, aby nás někdo další neobral ao naši hračku. Takovým lidem se tímto zemanovským, a tam spadá i Okamura, lehce vládne....
    • tady byly někdy nějaké požadavky na vlastnosti a kvalitu politika? TO MNE ZAJÍMÁ. KDY A KDE SMÍM-LI VĚDĚT. Nějak mi to nekoresponduje se stavem v němž se za 25 let těch "slušných" politiků nacházíme.
  • dobré ráno
  • http://news.mail.ru/politics/20648283/?frommail=1 a má pravdu! *13* Je to můj člověk, a jsem hrdý, že jsem jej volil!
    • Dobry clanek. Dnes jsem to nekde cetl v cestine, asi na ac24, uz presne nevim, ale byl to alternativni server. Na Hlasu Ruska je taky rozhovor se Zemanem, ale trochu jinam zamereny, radi mu tam radsi nejezdit do Kyjeva.
    • Он большой пьяница? *1*
      • может быть тоже, что у него большой вироз. *1*
        • Да, тем более, что водка достаточно *1*
      • трезвенник
      • Nahlášeno!
        • Ch cha cha cha a kam, do moskvy? Tak tam bych nikdy nejel, ale mohli byste tam jet s trollem, když jste teď spolu *14* . A mohli byste spolu navštívit pana lénina. Ale pozor, už je dávno kaput, jestli mu budete říkat kašpare, on vás neuslyší. Neslyší už od doby, co má syfla. *1* *1* *1*
          • a víte, že je to mimořádně krásné město s neopakovatelnou atmosférou? kam se na něj hrabe Praha...
            • No vy to musíte vědět, nejdále jste se dostal na náměstí pro chleba od Babiše!
            • No no a na každym rohu maji sochu syfilitickýho vraha lenina, nebo jeho vraha a dalších miliónů lidí, tatíčka stalina. A kolem cupitaji "lidi", kteří tyhle vrahy milují. Vskutku krásná představa, brrrrr *12*
  • To už jste hodně intelektuálně v pr..., jiřiku!
    • Ahoj ELECTO, jak se máš a co děláš???
      • Hraju si s mym Kašpárkem, vy kašpare *16* *16* *16*
      • Myslíte, že nevím, že máte víc účtů vy PC génie? Akorát pak budete svou debilitu zase obhajovat rafinovaností, takže lhát!
        • To víš, ELECTO, Linux je Linux *1*
        • ELECTo, co máš furt s s těma účtama, ty jsi účetní? Říkals, že děláš u SDO???
  • Miluju pana Putina, pana Zemana a nejvíc zlýho trotla, toho mám nejradši, máme spolu intimní vztah *14* *14* *14*
    • Hele! Tu tvář na fotce poznávám. To je Putin!! *1* *1* Jak se jmenuje křestním?
      Adolf ne.
      • Asi Vladimir Vladimirovič *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
      • No no, je to můj kmotřenec. *1* *1* *1* Ta podoba, co?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit