Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tomio Okamura si dělá srandu, prezidentem ČR nechce být - jen mlží..., více v článku http://www.ppc-reklama-seo-blog.cz/news/tomio-okamura-ne-na-hrad-/
  • to je blbost a soucasti pomluv na adresu Fischera...
  • Za Fišerovy vlády se vyšplhal roční deficit rozpočtu na 163 miliard korun. Přesto, že šéfem financí byl finanční guru - pan Janota. Fišer, ani jeho úřednická vláda nedokázali stát posunout ani o kousek kupředu. Můj hlas taky nedostane.
  • To co by pro nás udělal pan Fischer,už nám jaksi předvedl za svého úřadování,kdy byl premiérem...nic. A to samé by bylo,kdyby byl prezident, Pouze by se vezl na vlně své popularity a svého úřadu až do konce volebního období a to by tak bylo asi vše.... *1*
    • Vlna popularity Fischera nás stála za jeden rok 1 miliardu. Dovedete si představit, kdyby tam byl déle. Je to paplal.Janotovi dovolil rozkrást kolik chtěl.Já mu také hlas nedám.
    • ARIGATO:

      je to jedinej schopnej clovek pan OKAMURA,je to dane mentalitou a kulturou,vse je pomíjivé..ale čest,a skutky...nikkoliv,prostě shinobi okamura!

      *5*

      Anonymus PS: po 10 let nazpet sledujte co se honí p.Okamurovi hlavou a poznáte že to není žádný hlupák ale člověk s velkým Č.!!!

      a stejně mě nikdy cajti nedostanou... *1* *1* *1*
  • pan OKAMURA prezidentem
  • Tady jde jeste o jeden dalsi fakt, a to, ze Fischer byl v komunisticke strane. Uz proto muj hlas nedostane.
  • Tady se všechno dá získat penězy. Až budou volit starší lidé, důchodci je třeba se jich zeptat
    kolik jim bylo nabídnuto za hlas.
    • To se ani tak netýká starých lidí jako nepřizpůsobivých občanů a tam na věku nezáleží.Já jednoznačně prohlásil,že si chci taky líznout"proto za podpis 500Kč předem a za volební hlas 1000000 Kč,protože,když vidím co se na tu trafiku dere za existence tak ať to nemají zadarmo.Zadarmo pouze Okamura nebo Remek.
    • no a proč si myslíš že hlasy budou prodávat zrovna důchodci?
  • Pokud je mi známo pan Fišer pracuje a vydělává si a to velmi dobře v Londýně. Nejlépe by udělal, kdyby tam zůstal, protože o radostech, kterých je sakra málo a starostech, kterých je sakra dost u obyčejných lidí nemá ani páru. To, že byl komunista mu nevyčítám, to že převlékl kabát ano. Jak se říká v dalších volbách budu volit komunisty, jen nevím ve které straně.
  • Mašín, prezidentem !!
  • Mlčenlivý úředník - to jsou ti, co jdou po kariéře. Na všechno jen mlčí a za zády podrážejí. Drápou se trpělivě nahoru svou rádoby důležitostí. Názory na problémy nikdy neříkají a když už vládnou, tak v tom pokračují, protože když se mlčí, sdělovací prostředky také mlčí a vše vypadá v pořádku, protože se nic neděje. Všechno je pod pokličkou a to pak přejímá policie i soudy a brzy vycítí, že přestupovat zákon je normální. Takže se nenechte uspat, hlavně sdělovací prostředky a lidi ve volbách - nedejte šanci těm, kteří už se "předvedli". V defenestracích si nějak zvlášť nelibujeme, ale čeho je moc, toho je příliš. A jednou ztratíte soudnost úplně, někdy to tak vypadá - když něco vyblije Nečas nebo Kalous. Jsou to opravdu nestravitelná sousta. Kroutěj se jim v hubě. Ale slušnej člověk takhle slova a významy nekroutí, to se naštěstí hned pozná.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit