Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pane Okamuro jsme s vámi. Ale v této zemi nemá slušný člověk šanci. Kdysi Cibulka řekl, že nás ovládá KGB a měl pravdu.
  • pro mě toto divadlo také skončilo.Je to chléb a hry. Vlk se nažere a koza zůstane celá. Je to hra na demokracii, ne skutečná demokracie. Vemte si Sobotku, nebo Swartzenberga. Jeden je blekota, co neumí ani pořádně promluvit a všude usíná. Jen mu přeji úctu ke stáří a ať se nehrne nikam, na co už nemá. A kdo na to má? Sobotka, nebo Zeman? Oba se v propadlišti politických dějin již tak zkompromitovali, že myslím není třeba zdůrazňovat, že oba již tam byli a mohli dokázat něco a nedokázali! Ani jeden! Jednoho stíhala média za to, že pil a pil v pracovní době v Parlamentu, a druhý - modré ptactvo - nám už stačil nadělit s vládními kolegy. Co mohl, pomohl odhlasovat. Zbývá někdo, kdo je obzvláště morální a charakterní? To jsem si myslil o všech, co se tam nominovali sami.
  • Volím 10. Tomio Okamura, lístek si vyrobím.
    • Já bych nejradši taky, ale pomáhá to Zemanovi !
      • A to Ti brání ? Chceš říct, že nemáš hrdost volit koho chceš ? Ty budeš volit toho koho Ti podstrčí ? V tom případě si jako ostatní.
        • Nejsem jako ostatní, ale když dám hlas Okamurovi, přidám tím hlas Zemanovi, či Fišerovi, to nechci !
  • Doufám, že se opět potvrdí to, že Okamura je dost jednoduchý človíček s velkým egem a bez naprosté sebereflexe. Domnívám se, že by mu vyhovovalo, kdyby v Ústavě podmínka počtu podpisů bylo "100 podpisu z Japonska". Potom by byl jistě spokojen. Šel do voleb s naprosto stejnými podmínkami jako ostatní. Měl si nasbírat dvakrát tolik a byl by vysmátý. Po funuse měnit podmínky je opravdu směšné.
    • Směšný jsi ty,protože vůbec neznáš podmínky volby.Všichni co musely mít 50000 podpisů byly v nevýhodě.Volil by někdo např.Sobotku z ODS?Nikdo,protože většího blba MUDra s VUMLem neznám.Okamura za pět let tím prezidentem bude ,ale po tobě neštěkne ani pes.Teď vplíme JUDra Franze.
    • Pořád lepší Okamura -mladý nebyl v KSČ -je za vodou ,nepotřebuje krást,
      a mluví k věci " NEŽLI " potetovaný cvok který má vadu řeči / nedivím se
      z těch kérek by šišlal každý /a rozumí možná hudbě a malování ale jinak BLB
      u Krause v pořadu byl směšný skoro nic z něj nevypáčil.Určitě by se líbil
      partě Kalous --Nečas --ten bude dobře skákat jak oni budou pískat .A děti se
      budou bát chodit do školy až tam bude viset !!!!!! *6*
  • Teď by se aspoň měl volit někdo, aby to nevyhrál ten blbej Zeman !
    Když si uvědomím, že by za nás jednal v zahraničí, máme z ostudy kabát !
    • Ano. Žádnej propagovanej - ani Zeman, ani Fischer. Volit France. Ať se vládní garnitura šklebí a má co chtěli....
      • Myslím,že Fischera bude volit ten největší primitiv.Proto jsem se rozhodl ,že budeme volit Franze.Pořád bude lepší než co je tam teď a další ješita Zeman .Ne děkuji!
      • Už takhle jsme pro SRANDU celému světu ---bude se říkat
        česko je tam co mají toho indiána za presidenta . To raději
        ani nikde neřeknu odkud jsem --ostuda--a drzost potetovanýho BLBCE
        asi si potřebuje nahrabat jinak to nevidím *16*
        • Určitě nepotřebuje on na rozdíl od tebe je JUDr.Když bude zastupovat tuneláře tak bude za vodou jako Sokol a další.A že jsem Čech se stydím již 23 let a lituji,že jsem v roce 1969 neemigroval.Tehdy ještě zvítězila láska k pokořené vlasti okupantama a teď čechama.
  • Bohužel je to předem prohraný boj. Troufl si jít proti zavedeným politickým a kmotrovským strukturám v našem státě a dokonce se opřel do našich zkorumpovaných soudců.
    To mu neprojde a bude tzv. legálně odstaven od šance zůčastnit se voleb.
    Pro mě tím pádem volba prezidenta skončila a považuji ji za nelegitimní a neplatnou.
    Na hradě zasedne Fischer nebo Zeman. Takže žádná změna ale opět urve moc stará struktura napojená na mocné zákulisní hráče.
    • To je ten národ ,ktertý stahuje kalhoty před brodem.Požádám Putina také o pas.
    • Také proto byl společnými silami MV a ústavního soudu ODStaven.... *12* *16*
    • Přesně tak.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit