Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pana Okamuru bedlivě sleduji již několik let a vnímám jej jako mimořádného člověka. Napůl Japonec a napůl Čech je ideální kombiace genů pro vysoký intelekt, ale zroveň se smyslem pro pořádek a spravedlnost. Je neúnavně pracovitý s obrovským přehledem, používá zdravý
    "selský rozum" a dokáže se obklopit odborníky ve všech oborech. Věřím že nemá sklony k nekalému osobnímu prospěchu a korupci, tak jak je to u nás masivně zažité. Navíc dokáže velmi rychle rozpoznat "falešné hráče" a škůdce tohoto národa.
    Jsem si naprosto jist, že lepší kandidát na post hlavy tohoto státu, než je pan Okamura není a dlouho nebude. Za sebe říkám jednoznačně ANO !
    Myslím si ale, že to nebude míti lehké v tomto proradném státě uspět. Ono se jej totiž mnoho
    oponentů doslova bojí a vědí proč. Je skoro jistě, že by zde mnohé nekalosti pročistil...........
    Přeji tímto panu Okamurovi mnoho sil, aby tutu dlouhou a trnitou cestu dotáhl do úspěšného
    konce ! Bůh mu žehnej !

    Oskar Varcoller (Kolinec u Sušice)
    • Jak jsi přišel na to, že napůl Čech je předpokladem pro "ideální kombiaci genů", mi hlava nebere, ale jinak souhlas.
  • Tomio Okamura je jediným kandidátem na prezidenta, ostatní jsou jen politické mrtvoly, kterým už nikdo nevěří ani "Dobrý den".
  • Když se podívám na ostatní presidentské kandidáty, jejich politickou minulost s tím, že všichni mají jedno společné a to, že myslí jen na teplé koryto a doživotní imunitu, tak Okamura nejvíce odpovídá mé představě o osobě hlavy státu. Proto ho budu bez váhání volit. Narozdíl od těch ostatních se jako jediný dokázal uživit vlastní hlavou a ne tlučením hubou.
    • ... viz nahoře, přeskakuje mi to jak lidem, kteří tam chtějí vidět třeba Dienstbiera
  • Okamura oproti tomu ostatnímu povlu, co kandiduje je trochu rozumnější varianta
  • Přesně tak, je to naprosto životaschopný člověk nepošpiněný politickou minulostí. Že to ve značně nacionalisticky orientované české populaci nemá jednoduché, je pro něj výzvou....
  • Komouš rudoprdélnickej to není, úspěšnej kapitalista ano, takže by to šlo. Ano, budeme ho volit!
  • Jano, nevím jestli jsi tak blbá, nebo se jejj bojíš ! Pan Oskar to napsal moc dobře. Moc lidí se jej bude bát, protože Tomio by škůdcům velmi šlapal na přezky !!!!!!!!!!!!!!
    • Pepíčku ani jedno ani druhé,ale těch,co chtěli škůdcům šlapat na paty těch jsme zažili hodně a těch slibů ještě víc.Takže nevěřím!!!je to můj nazor tak mi ho ponechty si ponech ten svůj.Ano?
  • Každý slušný člověk to ví : Vadí jenom rasistovi šikmé oči, barva žlutá. Ale není hlava dutá ! Na rozdíl od běžného politika otevřeně svůj názor říká, zloděje zlodějem nazývá a s kritikou se neskrývá. Partaje nepotřebuje, sám za sebe kandiduje - i proto má podporu lidí, že nepatří k těm, kdo nás šidí. Nikdy nepřevlékal kabát. Proto OKAMURA NA HRAD !!!!!
  • Panu Okamurovi fandím a rozhodně bych ho v úřadu prezidenta viděl raději,než ten zbytek
    kandidátů.
  • Okamura NA HRAD!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit