Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 1./ - Každy kdo volit mě a moje strana tak dostat moc dóbra ponožka jako dárek.
    2./ - Tomi Okamure moc dobry pritel naš. On taky Vietnamci jako my. - Pan Okamura si toho nabral moc a nestíhá všechno domyslet, takže mu to trochu ujelo. Ale nezblbl tolik, jako autoři citátů 1./ a 2./ .
    • nezáviď cikáne
  • Kdo bude volit knížete Tragédberga,dostane poskvrněnou plenu s podpisem! *15*
    • Každý multikulti by měl dostat 10 let a vice v base !! *16* *16* *16*
      Okamžitě zrušit neziskovky !! *16* *16* *16*
      Všichni multikulti+neziskovky by se měli na kolenou omluvit invalidům a tělesně postiženým !!!
      Díky vám nejsou na ně peníze !!!!!!!!!!!!!!!!! *16* *16* *16*
      • ????
  • Každy kdo volit mě a moje strana tak dostat moc dóbra ponožka jako dárek *3*
  • Tomi Okamure moc dobry pritel naš. On taky Vietnamci jako my *14*
  • Okamurova líbivá politika. Jasně, blíží se volby a tak brnká na strunu, kterou chce volič slyšet - ALE - opět v dohledné době nesplnitelná...
  • Ta černá "ovečka" není ovečka, ale převlečený Všekaz Všežravý... termití rekordman, měnící podle potřeby barvy všeho druhu.
  • je takový, že i přes různé výhrady, by byl Úsvit v koalici lepší než KDU-ČSL !
    • Dvěstě tisíc cizinců tu legálně pracuje, ale pro naše lidi není práce. S tím by se snad mělo něco dělat, ne?
    • až se Bělobrádek nakrkne kvůli zdanění církevních restitucí, sebere tu partu flanďáků a odtáhne do opozice mezi své kumpány (ODS a TOP 09).
  • Nemohu pochopit, jak může Michal Polák, autor tohoto článku, psát o tom, že Okamura nemá důvod poukazovat na problém, který tady je, ne že není, s nepřizpůsobivými i emigranty. Autor článku zřejmě musí být hodně Eurohujer, když takto píše. Já Okamuru nemusím, je to prázdný tlučhuba, ale v tomto má pravdu. Jsme stát, který k cikánům, nefachčenkům a dalším, jsme více, než štědří. Ujídají ze společného a přitom nic do společného nedají.
    • Já Okamuru nemusím, je to prázdný tlučhuba, ale v tomto MÁ PRAVDU. - Touhle větou může začít většina reakcí na Okamurovy texty. Pan OKAMURA MÁ PRAVDU hlavně v tom, že o problémech se má hovořit nahlas a ne je zametat pod koberec.
    • Poněkud mimo téma - kritizovat autory článkůi není bezpečné, i když jde o kritiku objektivní a slušnou. Před pár dny jsem s jinými diskutujícími slušným způsobem kritizoval kvalitu článku z 22.4.2014 "10 tipů, jak začít šetřit. Okamžitě" a následně byly kritické příspěvky odstraněny a na jeden den bylo kritikům bráněno přispívat do diskusí.
      Kdo to nařídil a proč a zda je někam odesílána IP adresa diskutujícícho, se redakce dosud nevyjádřila. Tolik ke zdejší pseudodemokracii a "svobodě slova."
      • to už jsem také zažil tady na tiscali a ten kozomrd co tu krade nicky zná ip adresy a názvy našich mailů,vše je v šetření už přes měsíc a žádná změna
  • Jenže toto je pouze kocourkovská parodie plná populismu. Porovnávat nás se Švýcarskem nelze, porovnávat švýcarské zákony a naše, potažmo EU také nelze, takže nejen my si můžeme hledat práci v zahraničí, ale to samé platí i pro cizince z východu. Utečence do toho nemotám, to je jiné téma. A také, jsou zde mnohé firmy, které cíleně cizince zaměstnávají, z mnoha pochopitelných důvodů. problém je ale u našich firem v tom, že prostě platí málo!!! Přesto tolik, že se to vyplatí právě cizincům. Dokud u nás budou naši kocourkovští brát pracovní pozice za pár "šušňů", tak se nedivme ničemu. Je třeba nedělat ze sebe levnou pracovní sílu. Příkladů je mnoho,viz německý montážník vs český-oba montují na stejné lince, se stejnou PP a výsledek? Němec má 3-4 krát větší plat....a já se zase musím ptát, proč?! Kdo drží hubu, tak ať si holt nestěžuje. A naši odboráři? Hahaha, tímto vás zdravím hlavně pana Falbra a další....taky "úspěšné"...Za všechno si můžeme pouze my sami!!! A proto volte opět ty kreatury, které na vás nejen posledních 25 roků zvysoka kadí. *12* *12* *12*
    • A naši odboráři? Hahaha, . . . - Neplatíš-li odborům příspěvky, tak se o ně nestarej! Ale v ROH jsi byl, přiznej se! - A proto volte opět ty kreatury, - Kreatury volí (aniž by to věděli) ti, co nevolí.
    • Jsi převeliký filozof.Akorát musíš najit někoho kdo tě vyslechne.Toto tak říct v hospodě-chytneš po tlamně. A mažeš domů.
  • Úsvit už je. Teď už jenom aby začalo konečně svítat lidem v jejich hlavách......

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit