Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Černoch je již od pohledu slušný člověk. *1* *1* *1* To jaký člověk je, se dá poznat již z obličeje, jak vypadá a tváří se. Již od pohledu vypadá jako haj......a vyč.....
  • Prý je hnal do extrému?Ukazovat cik.nská netáhla,islamisty a netahavé politky je pro někhoho extrém.Pro mne je to pravda která se jim nelíbí.
  • zachutnala jim moc a peníze za nic. Tak teď začali bojovat o koryta, aby měli ještě víc. Jsou to zrádci!
  • měli by vrátit mandát, byli voleni voliči pro určitou stranu! Pokud přestoupí do jiné strany, nemají již mandát voličů, kteří je volili.
  • Rozklad Soumraku (jakékoliv) demokracie (a úsvitu totality) Tomia Okamury je skvělí. Jen kdyby si člené tohoto uskupení uvědomili, co je, respektive byl, největší problém jejich strany.
  • ilir
    OPĚT SVODNÁ DISKUZE S PRODEJNOU CENZUROU !!!!NAČ TAM MAJÍ TO OKÝNKO A VYPIŠ ZNAKY-??-ABY Z NÁS DĚLALI OHONY ,PIJE A VAG,NY (odborný termím je ZAKÁZANÝ)!!!!!
    Čecháčci jsou zrádci a prodejné dě, v, ky jak *12* *12* od dob Žižky, C.a K.,Ády. atd.jak jsou u koryt jsou z nich *12* *12* stejně jako z cenzorů na tiscali -co za pravdivý komentář zablokují ip adresu !!!
    Joo,to jsou ti bývalí ODSS,VV a černopr,elníci !!!!Musí si p.Okamura vybrat spolupracovníky co nejsou spojeni se stranamy a nedají se jen tak opít rohlíkem a koupit jak prodejné feny !!!!
    • http://strategie.e15.cz/blog-tydne/cenzura-cenzura-cenzura-proc-nenadavat-romum-1161198
  • Nepochopil jsem, co jsou národní zájmy těchto obroditelů.A kdo je potom bude volit.
  • Okamura může poičítat s mým hlasem, na prezidenta, poslance, senatora nebo i na předsedu včelařu. Je to správny rovný chlap.
    • Právě takové, jako ty Tomio potřebuje. Slepé a hluché, navrch ještě pitomé. *2*
  • Šmárja pane Okamuro , tohle je přece najrozšířenější česká zvyklost... věděli to už naši pra pra pra....,, že " KDYŽ SE Z HO... paardon EXKREMENTU NĚCO STANE - VŽDYCKY MOC SMRDÍ." No vy\ jste je vytáhl na Výsluní - když by jinde neuspěli - tož smrdí. Akorát zapomínají na poměrně krátká poločas rozpadu... Tož zasmraděj a zmizí, protože lidí už vědí že dokáží ZRADIT - ... ŠMEJDI.... KDO ZRADIL JEDNOU - ZRADÍ VŽDYCKY.......
  • Volil jsem je a teď toho lituji. Když jsem jim napsal několik dotazů, ani na jeden mi neodpověděli. Jsou to šmejdi, jako všichni ostatní. Takže, příště, nasrat, gandžine! *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit