Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • strana chce mít tak deset členů, ale ve sněmovně očekává 30 křesel ..... tak nevím , ale něco mi tu nesedí
  • Volte KSCM !
  • Volit malé strany je velmi nebezpečné! Mohou se "scuknout" do nějaké středopravé koalice a budeme tu mít pohrobky ODS na další volební období. Raději zvolit KSČM a ČSSD !
    • Tak vol,ale tam je daleko více pohrobků než ve stranách pravicových,nsvíc tyto strany mají nasazeny bílé koně v pravicových stranách,aby škodili a nahrávali hlasy pro levici. Jedná se u levice o třídní boj o koryta.
      • Jak té tvojí doměnce mám rozumět? To jakože třeba Kalousek je levicový bílý kůň nasazený do pravicové strany aby ji rozbil? Nebo Langer, nebo P.Sobotka? To snad nemyslíš vážně, napiš konkrétní jména.
  • Zbabělec,je totiž velmi lehké nic nedělat jen kritizovat,neboť nemusí nic vymýšlet(mimo podrazů). Tak by jste si příznivci představovali jeho vládu. V tom případě nevím co by jste dělali,kdyby se takto chovali včichni,které si budeme volit do vedení státu. Pak bych byl velmi rád,aby pan Okamura řekl co bude kritizovat a vůči komu bude v opozici. Je to sice blbý nápad,ale možná si mnozí uvědomí,jak jen řešení blbé a nemožné.
  • Kdo dosud nevěřil, že Okamura je cáklý, tak to dnes má černé na bílém. Pořád jako na 17. sjezdu KSČ, jenom kecy, kecy a kecy *1* *1*
  • Ano, a až se tam vyhrabe, tak se bude chovat jako h-vado, jako každý kdo se do vlády vyhrabal. Jsem pro správu Německa této země.
  • Podívejme se, kolik členů politické strany mají. A těchto několik vejlupků si s námi mává, jak se jim to zrovna hodí do krámu. Jestli se chceme z této žumpy vyhrabat, nemůžeme si je při volbách přece znovu zvolit. Je potřeba razantní změna. Když pominu vojenský převrat, revoluci nebo "katovské mučírny" od J.K., je přímá demokracie snad jedinou možnou volbou.
  • Doufám, že v programu bude mít i zrušení senátu, stát nemá a v budoucnu nebude mít na to, aby živil taková kvanta finančně náročných povalečů. Uvědomme si, že každým rokem zvedáme dluh o 100 miliard Kč! Z tohoto pohledu pro senát není místo, snížil bych počty i na ministerstvech (aniž by brali peníze za mrtvé duše), kde se stále ještě nadměrně utrácí.
    • Johny, zapomněl jsi na Parlament. Proč tam musí sedět 200 obtloustlých, potem smrdících vyžírek?
      • Poněvadž jsme si je tam zvolili,když jsme v roce 1989 připustili,že nám mohou vládnout.
  • vendula imramovska z travelexu patri do basy
  • Zatím je pan Okamura je jediný kterého znám, který to má v hlavě v pořádku a může tudíž prosadit nějaké změny.
    DOSTÁVÁ MŮJ HLAS A DŮVĚRU.
    Do poslanecké sněmovny je potřeba dostat nové a pro lidi pracující zástupce. JE TO I CSTA JAK SE ZBAVIT SOUČASNÉ SEBRANKY A KRIMNÁLNÍKY PODPOROVANÉ SAMI S SEBOU.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit