Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Okradli důvěřivého bezdomovce o miliony. Dostali pět let. Za 30 milionu 5 let, na 3 kulicky hroznoveho vina na Slovensku 10 let basy. Zlocinna spravedlnost ve sluzbe MAFII.
  • Dodatečně se zjistilo, že finanční poradce byl členem KSČ již od jejího založení, od roku 1921!.
    Stejně však skončilnčil kdesi na Sibiři, ve stalinském Gulagu nebo v kafilerii!
  • Doufám,že natvrdo 5let *12*
  • udělal bych zněj taky bezdomovce
  • Dělo se to i za 1. republiky. Matky bratranec byl obyčejný člověk bez vzdělání a vyhrál velkou výhru v tzv. lotynce. Můj dědeček mu poradil ať si koupí svůj malý domek a pole. To jediné mů zůstalo. Jistý finanční poradce , kterému svěřil zbytek peníze k investování, je všechny prošustroval.
  • Bych chtěl vidět splátkový kalendář můžou splácet po stovce a nikdo se nebude ničemu divit..takové jsou zákony..
  • Dobre ze dostali pres usta tihle dva vycuranci.Jo kdyz bylo predchazejici rizeni to byli vysmati.Arogance vykriky blbosti-to bylo jejich.Vcera hnojum sklaplo.Pri cekani na rozsudek tupe usmevy svesene hlavy.Jo a rozsudek-to byl narez! Arogantni polocikani dostali co jim patri.L
  • A co s Tebou, Lorde?
  • Nedivte se, Amosi, " mi " jsme ti rychloštudáci . *3*
  • Má velké štěstí, že je mentálně retardovaný. Alespoň nebude naštvaný, že od nich nedostane nikdy nic a ještě si zaplatí advokáty. Spravedlnost u nás je víc než slepá. Dokumentoval bych na sobě, kdy téměř po 20 letech a po všech vyhraných soudech jsem obdržel lejno.Držím mu palce a ať se poměje, ale nevěřím tomu.
  • Kvalitni hnoji.Konecne dostali co jim patri.Na kazdou svini se vari voda.
  • jestli to nabude právní moci,tak ok.
    a co ještě s janouškem,rittigem,dalíkem,bémem,tupolánkem,sobotkou,vondrou(toho nejvíc) atd? *2*
  • Alino Holušová, vykašli se na spisování pí.ovin a fofrem se běž doučit pravopis.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit