Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To jakože snad začnou pracovat ??
  • Mezi ostravskými a olašskými Romy panovaly před lety vážné neshody

    Ti ostravští Romove jsou asi cernejsi, protože makaj na sachte!!!!!!!!! *1*
  • No, tak krále už mají, teď ještě to království někde za devíti horama a devíti řekama. *3*
    • bude vic , nebudu se zlobit . A pokud mozno hory vysoky a reky hluboky.
    • Království nebeské toť šťedrá Čr vůči nepřizpůsobivým menšinám.
  • ---To nás -Čechy ani moc nezajímá.-Čert ať vezme cigány i s jejich králem.-Stejně je za ním jednou pošleme.-
  • Tak já si teď vezmu k sobě takový tři, čtyři i pět, ale zaměstnání jim nedám. To by přišli o podporu. Oni mně sem tam něco pomůžou, vymůžou, vzpurné přivedou k poslušnosti a ostatním domluví. Budu na to chtít státní podporu a najmu si gádžu, ať podá projekt na EU na začleňování menšin. Nějaké love navíc se vždycky hodí.
  • Král by se měl postavit do čela průvodu a odvést tu svoloč někam do .... mimo civilizaci !!!!!!!!!!!!!
    • Hm, ale on k nim patří.
  • zase mi to uteklo o fous,budu muset častěji vyjíždět s řetízkáčem *9*
  • Asi se stanu králem bezdomovců,já chci také kralovat. *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • Romové nemají svou vlastní zemi,tak jaký král bez království.Dejte jim ostrov a tam ať si vládne a živí tu sebranku.Ovšem všechna čest všem vyjímkám,kteří pracují a chovají se slušně.
    • Na stole se objevily lahve luxusního koňaku,.......zaplacené z kapes daňového poplatníka...,chtěl bych kralovat.....
      • st.benes ;co te prekvapuje -kral je podnikatel nebo jsi to prehledl?Nechtel bys ,aby si tukli
        PIVEM ?Vsak mu to PODDANI vrati ,az dostanou DAVKY. *1*
  • Jeho jasnost kníže Khárl vypálil čtyři salvy do kalhot, bude válka?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit