Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dobrý den, mám dlouho nezaměstnaného otce, kterému je 56 a nemůže kvůli věku sehnat kvalifikovanou práci! Na zametání ulic nemá zdraví, ani potřebnou kvalifikaci...Nyní je zařazen do DONEZU a nikdo mu práci neshání, chodí pokorně se hlasit na poštu jako trestanec z fimu Dva muži ve městě!
    Myslím, že DONEZ je vymyšlen na to, jak se zbavit nezaměstnaných, /to se to panu D.tleská/,kteří nejsou těmi co pracují načerno, ale nějak překážejí "úspěšné politice státu"! Otec NIC nepobírá žádnou podporu, jen mu platí zdr pojištění, no díky, alespoň zato! Na chalupu, asi nepojede, protože by přišel i o to pojištění! Máma má důchod a je vážně nemocná, já pracuji, tak na co je nám "záchranná síť", kterou nám slibovali? Je to ostuda pronásledovat ty slušné, kteří se nemohou bránit, a kdy se pan Drábek konečně začne chytat za hlavu, že utiskuje jen slabé a bezbranné a ty pravé nehledá?
  • Ten Drábek je větší prdloch než Dobeš.
  • Copak je pošta všude? Kdopak bude nezaměstnané svážet na poštu z odlehlých míst?
  • To už je jako ve Švejkovi :
    "Když nemá peníze na dráhu na tak ať jde do těch Budějovic pěšky"! *2* *2* *2* *2* *6* *7*
  • na co se rozčilovat, nemůžu práci hledat z důvodu častého se nahlašování na poště, při kterém projedu peníze za které bych si mohl jezdit hledat práci, jinak řečeno mlátit obrazně řečeno drábka jeho vlastníma vejmyslama po tlamě *1* *1* *1*
  • Já bych tam telefonoval nebo mailoval,šlo by to ?
  • Blb myslel a vymyslel asi si důsledky nerozmyslel jako děti teké nevědí co činí leda že by úřad dal každému nějakou pernamentku na jízdu zadarmo protože když někdo nemá zaměstnání nemá ani na diopravu to dá rozum hloupí úředníku kéž by tě to taky potkalo *16*
    • buďme rádi že máme jen Drábka, počkejme si, přijde dráb.
    • To mi povídej jsem si sehnal práci v Brně a po 5 dnech jsem s tím musel seknout.Důvod? Jednoduše mi došli peníze na dopravu. Teď budu muset oprášit kolo a shánět něco blíž. Jelikož bydlím na vesnici a do města je to 15 kilometru, budu mít aspoň namakany nohy. Jestli to tak půjde dál, možná se do města i přestěhuju, už mám vytipovanej luxusní most ! *16*
    • ... vždyť je to přece právo každého nic nedělat, brát peníze a z dlouhé chvíle množit se *1* ... nepřizpůsobiví co chcete pracovat, přizpůsobte se *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit