Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Komunisti všech zemí, vylište si pr-el.
    • Ne že bych s Tebou nesouhlasil, ale tu hrubku bys moh opravit, takhle děláš antikomunistům leda ostudu.
      • Já nevím, proč jsi takový fanatický antikomunista. Předpokládám, že jsi zastáncem krajní pravice. Krajní pravice a levice, komunisté, toho mají strašně moc společného. V podstatě se od sebe liší v detailech. Mně osobně jsou sympatičtí jak komunisté, tak krajní pravice. Do krajní levice bych hlavně nepočítal levičácké anarchisty a dobros.ry. To není žádná levice, ty jen dělají bordel. Prostě v něčem se mi líbí komanči, v něčem jiném se mi líbí ti druzí, mezi které patříš i ty. Tyto dva tábory by spolu měli udělat družbu a ne spolu bojovat. Jak rád vzpomínal Joachim von Ribbentrop na rauty v Kremlu, jak se mu tam líbilo a rád na to vzpomínal.
  • Pokud by byl charakter, tak se po revoluci pověsí. Znám pár, kteří tak učinili. Měli mnoho vin nebo byli ortodoxní komanči a neunesli změnu režimu. Mezi ně komanč a STbák Filip dozajista nepatří. Ondráček měl dostat do kebule přez kordon od nějakého ranaře tonfou. Já být student, který to od něj schytal, tak bych vyhledal jeho bydliště a takovej mazec neviděl.
    • Komanč musí bejt jedině ortodoxní. Jinak to není komanč, ale nějakej usmolenej sociální demokrat.
  • Když dovedl Ondráček mlátit demonstranty obuškem po zádech, tak bych mu nadal taky aby věděl jak to chutná.
    • To je možné jenom v té zdegenerované ČR - České Rezervaci, aby se taková kreatura dostala do parlamentu místo do kriminálu, kam zrůda patří.
  • Dějiny se v této demokracii ohýbají jak je potřeba.Když je podnětný a pravdivý příspěvek tak se brzy vymaže a dá se tam nesmysl jako dnes o Itálii,který nikoho nezajímá.Lesk a bída deformacie a co dálnice již je posypaná?
  • Komanče podrazili a ostatní z toho mají Vánoce ! To je PS normální . Ondráček je skutečně odborník, má i prověrku na vyšší úroveň než potřebuje pro GIBS, když mohl kontrolovat BIS ! Odbornost n e n í zapotřebí, jen člověk musí mít tu správnou legitimaci ! Poslanci to pořád prokazují.
    • To se mýlíte. Odbornost je potřeba, ale zároveň takový člověk NESMÍ MÍT TU ŠPATNOU LEGITIMACI - rudou knížku! Za tu by totiž měla být doživotní diskvalifikace. Bez ohledu na to, jestli ji zahodil nebo ne...
      • Pokud jí zahodil, diskvalifikovat.
        • ...a pokud jí nezahodil, zavřít až zčerná. Na to dokonce existuje paragraf, který se ale kupodivu nepoužívá a pohrobci KSČ mají stále svou milovanou rodnou stranu, jen jí přibylo M. Přestože je vlastně zakázaná. To kdybych si já zkusil založit NSDAP.CZ, tak do tejdne sedím v báni... a pak že není dvojí metr!
          • A kdo tvrdí, že dvojí metr není? My antihavlisti a "antidemokraté" to říkáme už dávno. Já bych ti v tom dokonce držel palce. Všechno lepší, než "demokracie" Havlova a západního střihu.
  • ivislo
    Svět je nějaký naruby Bratři Mašínové kteří prokazatelne zbytečně vraždili jsou oslavováni jako hrdinové a kluk který poslechl rozkaz a dal někomu obuškem je dehonestován na nižší level než vrah.
    • Jestli někoho přetáhl před zhruba 30-ti lety není ani prokázáno, protože tehdy následovaly prověrky a byl tehdy schválen, protože nikdo na něj nic neměl !!! Teď je to jen politická šikana !
      • To že dobrovolně vlezl do pohotovostního oddílu komunistického gestapa svědčí o nedostatku charakteru. Něco takového nepatří do parlamentu, ale nanejvýš na zametání ulic.
  • ivislo
    Hon na čardějnice. Až zjistí že poslanec je pra pra synovec Hitlera tak ho ukamenují
    • Spíš je to pravnuk. To sedí.
  • Ten Bartoš má degenerovanej mozek. Prej:"Nikdy nevyjádřil svoji lítost ani nerevidoval svoje chování," uvedl. Lidé, kteří nejsou schopni sebereflexe ani po tolika letech, by podle něj neměli předsedat podobným komisím.

    Bartoš taky nikdy nevyjádřil svoji lítost ani nerevidoval svoje chování. Taky není schopen sebereflexe ani po tolika letech. Taky by tedy neměl předsedat podobným komisím.
    A co to vlastně je, "podobná komise"? A ten název, to je nějaký právnický termín?
    Piráti jsou opravdu vyhulený mozky.
  • Ožralý prezident nemůže přijmout demisi Bureše, musí se prý připravovat na duely s panem Drahošem... Za co ho platíme? Co má dělat? Není král, aby si dělal , co chce! Už aby ho z toho Hradu někdo vykopl ! Beztak byl zase nalitej jako ...
    • Přesně tak, tak prezident republiky Zeman se dle Ovčáčka bude v pracovní době připravovat na duely s profesorem Drahošem! To snad ani není možné, že nemá čas odvolat vládu Babiše! Připravovat na duely se má ve svém volném čase, je to v jeho zájmu, ne v zájmu ČR. Místo toho brouzdá kdesi po Alabamě.. nechutné.
      • Pan prezident se musí trochu vyrelaxovat, aby rozcupoval toho hňupa v debatách. Protože jinak si nás tady daji musulmani ke svačině. Já do mešit chodit nehodlám.
    • Je vidět, že politiku vůbec nesledujete. Až teď. Nemáte vůbec povědomí o tom, co prezident dělá. Navíc, jedná v mezích zákona. Tak jedná každý politik. Ať nalevo nebo napravo. Buďte ráda, že prezident vykonal za to své období tolik práce a nenechal se opít často rohlíkem. Zastával stále pevný postoj. Pokud by se stalo, že nastoupí na místo prezidenta pan Drahoš, tak ten bude dělat to, co mu vysocí páni řeknou nebo napíšou. A s tím prvním slovem v příspěvku jste to přehnala. Necháváte se bohužel strhnout dalšími fanatiky, kteří ale stejně neví, co chtějí.
    • Zeman je král!
      • Ba ne, zeman není král - zeman je hlava.
        No i když hlava - spíš jenom hlavička a to ještě zcela jiného orgánu než je stát.
        Pravda je, že i ten orgán by se za takovou "hlavičku" styděl.
    • Právě jste spáchal trestný čin pomluvy § 184 paragraf
      Trestní zákoník č. 40/2009 Sb a je jen otázka času, kdy vás budou kontaktovat orgány činné v trestním řízení. Jen tak dál. poprvé podmínka,podruhé natvrdo. Včak vy pochopíte co je to odpovědnost za výroky *8*
      • Nenech se vysmát zemanofilní šmejdíku.
        V čem spočívá tvá domněnka - pomluvy???
        Jen byla konstatována všeobecně známá skutečnost - ten ožralecký dementní prolhaný křivácký podlý hradní šmejd jen zneužívá vychcaně toho že na něj zatím nikdo nemůže neb je ze zákona za své činy nezodpovědný.
        To ale již brzy skončí a pak si toho svého hnusa za jeho křivácká zvěrstva můžeš vzít do opatrování. S ovčincem ho můžete přebalovat aby nemusel chodit v pochcaných kalhotách.
      • Už byste zase za pravdu zavírali, soudruzi? On snad Zeman není alkoholik, psychopat trpící alkoholovou a senilní demencí? *15*
        • Je to jasné. jsi nesvéprávný a tudíš neodpovědný za své konání.
          • Já si taky dokonce myslím, že po ukončení pracovní činnosti pana Zemana na Hradě a ukončení jeho imunity nastane vlna trestních oznámení na jeho osobu pro lži a pomluvy.
            • Kdyby tady každej vořech z republiky psal, co si myslí, tak by to tady bylo na odpis. Hlavně se zbytečně nenervuj a o pana prezidenta Zemana se nemusíš obávat.
      • Saymon, a ty si myslíš, že jenom Zeman může beztrestně pomlouvat spoluobčany a nic se mu nestane a žádný soud s ním nehne, aby platil za ty své lži a pomluvy????????????,,
        • Pane soudce já jsem urážel , protože uráželi i ostatnmí a proto bych neměl být souzen. Opravdu si myslíš , že to v právním státe tak funguje??? Je mi tě líto!!! *9*
        • Podle českého práva může.
  • "Kdo se nevyrovná se svou minulostí, ten je odsouzen prožít ji znovu."
    Tupé ovce co si volíte ty gaunery, zase budete rýt d.žkou v zemi. Ale třeba přitom dostanete koblihu a k tomu pár přiblblých bonmotů.
    • Nebyl by si od té dobroty a nemohl by jsi psát ty své plky někde doma na záchodě na zeď a neobtěžoval tady?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit