Přejít na výpis diskuzí

Ondřej Soukup: Mouka a jodová tinktura - ukrajinská kampaň je jen pro otrlé

18.4.2014 13:46
Ondřej Soukup 17 příspěvků

Kyjevští aktivisté napadli proruské kandidáty. Lepší dárek si separatisté snad nemohli přát, píše ve svém komentáři odborník na Rusko a ostatní země bývalého Sovětského svazu Ondřej Soukup. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Myslím ale, že se akce Pravého bloku po vítězství na majdanu zmírňují. Dnes je to jenom jodová tinktura ( u nás hází pravičáci vejce), zatím co v době boje za vítězství nad demokracií to bylo uřezávání hlav. Začínají být kulturnější!!!
 • Věřím že nejmíň polovina Ukrajiny se odtrhne a přidá k Rusku.
 • Aha, tak AKTIVISTA je nový výraz pro nacistického ordnera. Krále Křišťálové noci a Pogromčíka banderoviče. Gratuluji, vy "demokradé" *12* *12* *12*
 • Ve jménu pravdy a lásky banderovští teroristi,majdanovci,kličkovy,jaceńukovy,tahyňbokovy chunty uřízli policajtovi hlavu.Naše vláda podporuje vrahy.


  http://www.youtube.com/watch?v=vTzZM7GSCCE
 • žida Kolomského vyzývající k vraždění rusů

  http://vk.com/antimaydan?z=photo-41232698_326615842%2Falbum-41232698_00%2Frev
 • v Kyjevě sedí ve vládě skuteční fašisté a podporuje je EU,NATO a USrael!
 • Snad už hodně lidí pochopí, že Ukrajina nemůže zůstat celistvá. Ty rozpory jsou tak hluboké o nenávisti nemluvě, že je potřeba ten stát rozdělit, ať jde každý na svou stranu, protože jinak to hrozí krveprolitím. Kecy našich vlezgoprdelků západu nelze brát už vážně. Ať se raději starají o bordel, co způsobili u nás. Mají co napravovat a příspívat na dluh, který vytvořili.Bojí se tak lidí, že přijdou o své nakradené majetky, že fandí raději fašistickým hrdlořezům.Tohle jim mnoho lidí nezapomene.Chci neutralitu, zástpce v pralamentu, kteří budou pracovat pro naši zem a nemíchat se do toho.Nechci ani Rusko ani EU. Vrátit se k soběstačnosti a hlavně nekrást!!!!
 • Doněck je obklíčen betonovými zátarasy, byly postaveny i ve městě pod dohledem ukrajinské armády na pokyn chunty z Kyjeva,doprava v mnoha místech je svedena do jednoho pruhu. Armáda obrněných transportérů,tanků a letadel je namířena proti obyvatelům Doněcku.Situace je velice vážná místní lidé jsou zděšeni......
 • Podřezání hrdla - Pravý sektor zabil podříznutím hrdla bývalého šéfa Policie (Milice) v Doněcku. vtrhli mu do bytu. svázali, zalepili pusu a drželi ho a další mu rozřízl nožem hrdlo a on vykrvácel. Je ho manželku povalili na postel a drží ji ruce za zády. Úžas co se děje - ty záběry, nechce se to věřit, ale ty záběry jsou na internetu - posuďte sami zda jsou pravé či podvrh. A hlavně chtělo by to vědět,za tem policista je opravdu mrtev, či živ, nebo jestli je veden jako nezvěstný a co se stalo dál s tou ženou. Je to úžas: https://www.facebook.com/video/video.php?v=407421452731794
  • Zezačátku je nápis a hymna a na 27 sekundě to začně ta hrůza...
 • Takže je jasné kdo v Kijevu vládne. To je demokracije co? Ať se to Štětina (kde asi?) pokusí vysvětlit jako práci KGB.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit