Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co tomu říká poplatný telekomunikační úřad a jeho předseda?Existuje ještě nebo je již za vodou?
  • Koukám,že gen.již prozřel.
  • Vzpomene si dnes ještě někdo na to, jak se Václav Klaus kamarádil s Viktorem Koženým, nebo jak jeho oblíbený ministr vnitra Petr Čermák dával kriminálně zdatnému podvodníkovi Koženému za státní peníze postříbřený kolt jako dárek ODS a ministerstva vnitra za pomoc při kupónové privatizaci? Nezapomínejme na skutečné viníky dnešní situace...
  • http://www.stopvlade.cz/akce/79-demokracie-vypada-jinak
  • treba jen umi pocitat... *5*
  • To je dobře,jen houšť a větší kapky, tak vzhůru k rozvinutému kapitalizmu
  • ja uz nevolam-nechavam si zavolat, ja uz nekourim-nechavam si kourit, ja uz k doktorum nechodim-ja uz se vozim,ja uz nejim-staci se divat na tv jak se vari s celerem...
  • Vzhledem k tomu, ze provolam mesicne asi 150 kacek, me tohle opravdu nerozhodi.
  • Jsou to nenažranci. Vládou počínaje.
  • Máme koho volit. Komunisty. Za ,ich bylo všechno za drobné. Ale pitomci , jako ty chtějí raději volit zdražovací čuňata !!! Tak neotravuj . Máš, co chceš !!!
  • A ty jsi se již o tom přesvědčil ty tupá lamo?
  • Jenom pitomec uzavře s operátorem smlouvu v domění, že má x minut volání zdarma!
  • op netelefonovat
  • Jste fakt blbové, na to je lék, netelkefonovat a bojkotovat je dobytky. Co to gestapo na regulačním úřadě, kolikpak dostávají držhubné prasata?
  • Jo, tak to je a nebude to jinak! Co byste také chtěli v sociálním holokaustu? Nemáme koho volit a i kdyby, stejně je to předem určené, takže je to všechno fraška, ale ono to stejně spěje ke svému závěru. Pomalu, ale jistě. :-(
  • Klasická kartelová dohoda, kde jsou všichni spokojení, protože ví, že mají své jisté...jj to chce umění mi napcat do neonu internet, který vyjímečně v hloupém telefonu vůbec nebotřebuju a jinde mám za 100,- a zdražit z 500,- bez dph na 1000,-. Smlouva mi končí o Vánocích a tuto vyděračskou 100% nepodepíšu...
  • Sohlas s Vámi,je to nenažraná veteš.Pravdu neřeknou,tu člověk pozná až při kontrole zůstatku.Jo,když jim člověk zůstane nedej bože dlužen i 50 korun,vyvádějí a vyhrožují.Oni si dovolí zákazníka ždímat jak se dá.Jednou mě stál hovor 11 korun za necelou minutu.Volal sem operátora a řekl mi že je to tím,že málo volám.
  • Kdy se tady v tomto bordelu udělá konečně pořádek ??? Vypráskat to ven,kurvy jedny nenažraný.
  • O2 všiváci jak T-debile *16* *16* *16* *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit