Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je na tomhle blbým ptákoj tak symbolicky demokratickýho?
  • Dvaja čurákovja BIJEC a blbec tu mají opět sraz. *15*
    • ... víš, jak se pozná čurák: ve své omezenosti je vidí jinde než u sebe, ty ubohý chudáku :)))
  • ... má solidarita s nevzdělanci má své meze, kde nic není, tam primitivovi není pomoci :)))
  • Asiati sežerou všechno, snad kromě kamení, takže vyhlídky pávů na přežití nejsou velké...
    • ... jsi skvělý ubožák :)))
  • ... třeba "žhrádlo" od ubožáka svědčí o bezmocné pěně u nikdy nemyté tlamy primitiva :)))
    • ... taky bych žhral, ale nemám co, moje ytelygence mi neumožňuje vyžírat containery :)))
  • ... tradičně kvalitní pravopis nejmenovaného pologramotného uslintaného primitiva :)))
  • žádná demokracie neexistuje
  • Souhlasím, z letošních pěti pavích kuřat nám zůstalo jedno, liška demokradka si asi hodně pochutnala.
    • horší až sežere tebe, ty komunistický zlodějský zk.rvysynu. *12* *16*
  • ... NESKUTEČNĚ si vychutnávám svoji debilitu, jsem na svoji nemoc NESKUTEČNĚ hrdý :)))
  • ... neskutečně krásně si zase vychutnávám ignorování mouly, který popisuje svůj byt :)))
    • cha cha to se povedlo.Přece ty prase se nic, krom žhrádla ze žlabu neumíš vychutnat. Tak tady nemachruj. A je obecně známo že v chlívu - tady bydlíš jedině ty, prasič stránek.
    • cha cha to se povedlo.Přece ty prase se nic, krom žhrádla ze žlabu neumíš vychutnat. Tak tady nemachruj. A je obecně známo že v chlívu - tady bydlíš jedině ty, prasič stránek.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit