Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Včera jsem po dlouhé době kouknul na Primu a taky jsem měl chuť vyhodit televizi z okna. A to jsem pil jenom kafe. *1* *1* *1*
  • Typické cikánské způsoby.
  • ostapkotab
    vubec se mu nedivim-------na ty sr@cky se neda divat----------na druhou stranu nikdo nikoho nenuti se na ne divat-----------nedavno jsem dostal velkou led televizi,antenu vubec nemam zapojenou,ale jako velkej monitor k noťasu je dobra *14*
    • tak na ty sr.čky nekoukej nikdo tě nenutí.....
      • Ešče, že nám tam nechali tu opálenou Zuzanu Sejrečkovou aby jsme se podívali jakou tam má ředitel Dvořák pěknou kost.
  • Aby člověk vyhodil televizi z okna, k tomu nemusí být opilý. Stačí nějaký "hodnotný" film nebo komentář, kterých je tam hodně.
    • Ano stačí Americký film!!
    • Já se mu nedivím, když tam uviděl uslintaného noblesního nedoučeného hajného jak tam blábolil ty jeho nesmysly a ještě si k tomu pustil do pampersek, tak to je skuečně na vyhození televizoru z okna. *6* *1*
      • Ptáte se co si Jeho Jasnost pustil do pampersek? No přece Jeho urozené topácké nelibě vonící lejno. *12*
      • To myslíš jistě toho co padal v TV ze schodů a svaloval to na virózu. *6* *1*
        • Je vlasností hlupáků vidět cizí chyby a na své vlastní zapomínat. Jdi se léčit ubožáku, je mi tě líto k čemu se zde propůjčuješ.
          • MOhl by mi, prosím, slavný římský orátor říci jakou chorobou trpím a co si mám léčit? *3*
    • Lituji ze mohu dat jen jeden hlas.
  • V našem městečku vyhodil rozčilený místní lékař z okna rádio,spadlo na chodník těsně před pekaře,který zrovna nesl rohlíky do krámu.Podotýkám,že to stalo v r.1954.Nikomu se nic nestalo jen pekař byl mírně otřesen a lékař ho vyběhl uklidnit *1* Co lékaře tak rozčílilo jsme se nikdy nedověděli, záhy se odstěhoval do Prahy. *1*
  • co v tom da videt a jaky za to vybiraji zlodejsky nuceny poplatky se mu ani moc nedivim ze mu ruply nervy.
    • To není o poplatcích,ale o jednom ožralovi !
      • ostapkotab
        Myslis *12* vencu vožralu letiště ??
      • z toho co v televizi davali za unikaty . Nakonec , uz v nekolika filmech jsem videl jak herec televizi nejak rozbije z ruznych negativnich pricin. Tedy herec , ale postava kterou hraje to udela jakoby z presvedceni. Takze nic noveho. Ja na ten Scheiss nekoukam a porad po me chteji neco platit. Ten hnuj doma nemam , jinak uz by snad taky letel z okna. Presto porad otravuji , ze se muzu divat v mobilu , pc a kde vsude. Asi muzu , ale nedivam , nezajimaji me.
        • ostapkotab
          zadny poplatky neplatim,klidne muzou jit do prd€le !!! *12* *12* z@srany !!! za ty sr@cky by mely platit voni me !!! *13* *10* *11* *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit