Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Opravdu kluka lituji. Zamyslet by se měl nad případem ale jeho arogantní a namyšlený otec. Syn pouze kopíroval jeho jednání a došel k přesvědčení, že mu vše projde jako jeho otci. Kdyby nestal úraz, bylo by poškození kašny vyšetřeno a nebo díky tatínkovi zameteno pod koberec?
    • Ono to bude zameteno pod koberec i tak. Všichni řeknou, je potrestán i tak (pokud o tu ruku přijde). Možná ještě bude Bém žalovat Prahu, že kašna byla v havarijním stavu a bez upozornění.
  • Vztah rodiny Bémů k Praze lze charakterizovat: užít si, zaflámovat si. Vždyť i primátorování starýho Béma byl jeden velký flám s příležitostnými výlety do hor. Jinak za 1 nenahraditelnou kašnu (možná) 1 nenahraditelnou ruku mi přijde celkem fér. Kéž by trest Prahy dopadl i na starýho Béma. Jenže on asi nechodí po karlově mostě, na Letné, ve Stromovce...
  • Pro Zuzanu, ulehlu a jim podobné - nejsem sice abstinent, ale v životě jsem nebyla "upravená" tak, abych budila pohoršení, natož páchala podobné "klukoviny". Pro mě je to jednou vandalismus, který zaručeně budeme muset zaplatit my všichni, stejně jako léčbu onoho mladíka. Nebo si tu snad někdo naivně myslí, že to bude platit sám z vlastní kapsy ???
    • Tak to buďte ráda, že jste tak "kladná". Nikdo tady taky neschvaluje, že je to tak správné, že se rozbila socha, ale ruku na srdce. Věřím panu Bémovi /neznám ho osobně a nejsem ani Pražák/, že by se radši zadlužil do smrti, aby tu rozbitou památku zaplatil, jenom kdyby jeho dítě bylo v pořádku. Posuzuju z pohledu mámy mladých pánů, kteří si prostě dokud jsou mladí a "bezstarostní" občas zapařej a druhej den by se radši neviděli. Ale vybouřit se zamlada je lepší, než prudit v dospělosti. A je fajn mít na co vzpomínat. Hlavně, když se nic nestane. Pak je všechno sranda.
  • Nevím, proč někdo vymáhá slitování nad někým, kdo ničí, krade a loupí. Tím opravdu nemyslím dnešního propíraného. Když někdo ničí skvosty kultury a sám se při tom zmrzačí, tak si slitování nezaslouží. Zrovna tak nelituji zloděje, který skočil z okna a zlámal si obě nohy. Lituji rodiče mladého Béma, protože se za synka stydí. Přeju uzdravení oběma mnou zmiňovaným a přeju jim, aby už nikdy neničili a nekradli. Když bych viděl syna p. Béma, jak trpí s těma rukama, pravděpodobně bych ho litoval taky *4*
    • Nemyslím si, že někdo vymáhá slitování. Prostě se to stalo a věřte, že na stydění nemají Bémovi ani pomyšlení. Nic teď není důležitější, než aby byl mladej v pořádku. Kdyby se stalo něco podobnýho vašemu dítěti /nikdy neříkej nikdy/, tak by vás kus pískovce taky nebolel. Ale bolelo by vás hodně, kdybyste viděl následky tý pitomosti. Na stud a omluvy bude určitě času dost.
  • Mně je to moc líto. Mám kluky v tomto věku, jsou slušní, studujou, ale samozřejmě občas zapařej jako jiní. A taky už se stalo, že se jako následek muselo zašít obočí nebo se pak musela namotat sádra na nohu........ ale to jsou spíš úsměvné konce a zaplaťpánbůh za ně, jenom kdyby to vždycky skončilo tak, že se obočí nebo noha zahojí. Tohle je průser a je úplně jedno, jestli je to syn neoblíbeného politika. Je to něčí dítě a má velikej problém, kterej za tu srandu určitě nestál. Je mi líto Jáchyma i rodičů i jeho kamarádů. Snad bude zase líp.
  • Nechce se mi číst vzájemné předávání zpráv mezi pisateli.
    K tématu Béhm - je sice velmi nemilé, že si mladý Béhm zranil obě ruce, nezávidím mu to, ani mu to nepřeju, ale určitě by se měli všichni potrestat za to poškození soch, ať je to třeba syn ministra.
  • Tak takovej výbornej herec Hrzán taky doplatil na to, že lez vožralej po vejškách (i když to nebylo po historický kašně). To ještě není důvod, abych to někomu přál. Mladýho Béma neznám, takže nemůžu hodnotit, jestli to byl ojedinělej úlet, nebo jestli je to výtržník. nebudu soudit... Jen doufám, že se nepotatil...
  • Jaký tatík, taký synáček. Když už neumí sám vlastní národ trestat lumpy, alespoň, že socha to dokázala. *12* *12* *12*
    • Takovým lidem jako vy nelze nic jinýho než popřát, aby se vám stalo něco podobně lidsky tragickýho. Ale i tak vám to nepřeju. Nejsem svině. A trestat někoho přes děti........... hodně nízký
  • t.ulehla
    Anonyme z 22:22 hod. "Já (anonym)" - vždyť ty neumíš ani česky, pokud nechodíš do druhé třídy na základní škole... Jen abys ty sochy neničil ty... *1*
    • Máš tam cizí foto a myslíš si jaký jsi borec. Nehraj si na mravokárce, když jsi takovej chudák.
  • t. uhela to nějak prožívá :-)))))) Valažská odměna je přez držku ????
    Až přijedeš do Prahy, tak se podívej na Karlovím mostě co dělají vožralí hovada s památkama.
    Zřejmě by potřebovali valažskou odměnu. :)))))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit